BIOS güncellemesi yaparken BIOS'tan çıktıktan sonra bir yazı gözüktü

hanzos

Hectopat
Yer
Muğla
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
RAM
XPG DDR4 D60G RGB 16GB (2x8GB) 3200MHz
İşlemci
AMD Ryzen 5 3600 3,6GHz 35MB Cache Soket AM4
Merhaba. Başlıkta kendimi ifade edemedim fakat sorunumu hemen dile getirmek istiyorum; yeni bir format attım format sonra her şeyi yaptım sadece RAM frekans hızları ve BIOS güncelleme kalmıştı. BIOS'u çok eskiden güncellediğim için tekrar güncellemek istedim ve anakartımın sitesinde 2 ay öncesinden bir güncelleme mevcuttu indirip flashıma attıktan sonra MSI'nin kendi önerdiği kurulum videosunu izledim ve dediklerini yapmak için M-Flash ile PC'yi başlattım başlattıktan sonra attığım flashdaki güncelleme dosyası gözükmedi ben de ESC ile çıkış yaptım. Ve BIOS açıldı BIOS'um eski haline dönmüştü RAM frekans hızları eski hallerine dönmüştü sanki sıfırlanmıştı bende ESC ile tekrar BIOS'tan çıktım ve karşıma okuyamadan giden bir sarı yazı geldi ne yazdığını çekemeden gitti CMD üzerinden RAM frekans hızıma baktığımda 3200 yani normal gösteriyor sizce bir şey olmuş mudur? O yazı neden çıkmıştır endişelenmem gerekiyor mu? CMD üzerinden "msinfo32" yazdıktan sonra BIOS sürümü ve tarihini buraya da bırakıyorum en son güncellemeyi ne zaman yaptım hatırlamıyorum ama bayağı uzun zaman oldu.

Dosya Ekleri

• unknown.png
    unknown.png
    2,7 KB · Görüntüleme: 31
Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı