BIOS güncellemesinden sonra sistem siyah ekran veriyor

0monsieur0

Centipat
Daha fazla  
Arkdaşalar BIOS'u güncellenemeye karar vermiştim PC donuyordu bende BIOS'u güncelledim güncellerkende(

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

) Bu arkadışın dediklerini yaptım. O sırada da Update1 yaptıktan sonra bu olmaya başladı Pegatron ekranı geliyor BIOS'a falan giremiyorum 4 -5 dk sonra siyah ekran oluyor ve bu süre zarfında hiçbir şey olmuyor yorumlarda gördüm ekran kartını çıkarıp yapın diyordu. Ekran kartını çıkardım. Update 2'yi de yaptım ve Windows açıldı. Sonra ekran kartını taktım ve yine aynı şekilde aynı siyah ekranı aldım başka forumlarda format atınca düzeldi diyordu bende format attım (dosyaları silmedim.)Ekran kartından yine görüntü gelmiyor. Onboardan görüntü alıyorum. Lüttfen yardımcı olun şimdiden teşekkürler.
Sistem özelliklerim:
GTX 750.
i5 2500.
250GB SSD.
Pegatron IPXSB-H61
8 GB RAM.
350watt PSU.

Son düzenleme:
Başka ekran kartı ile dene, olmadı ekran kartının portunu değiştir yani X8 ya da X4'e tak dene. Ayrıca BIOS'u resetle dene.

Ekran kartı daha önceden çalışıyordu ekran kartı en başta göründüt veriyor ayrıca sizce herhangi bir sıkıntı olmuş olabilir mi diğer portları da kullanacak kablom yok BIOS resetle derken nasıl yani?

Geri
Yukarı