BIOS güncellendikten sonra mavi ekran hatası

İşletim sistemi
Windows 10

Çağrı2600

Hectopat
RAM
4
SSD veya HDD modeli
HDD
Ekran kartı
512 MB
Anakart
Foxconn G31MXP
İşlemci
Dup 2
Herkese merhaba, öncelikle bu yazıyı hızla yazmam gerekiyor yoksa PC kapanacak.
İlk açtığımda herhangi bir şey yok daha sonrasında fan hızı yavaş yavaş hızlanmaya başlıyor ve bir süre sonra mavi ekran veriyor. Bu durum BIOS'u güncellemeden önce yoktu. Daha sonradan son sürüme güncellediğimde mavi ekran hatalarını almaya başladım. Dump dosyasının içindekilerini de atmak isterdim fakat WinRAR'a atarken hata veriyor bu hata var. Yardımcı olabilir misiniz? Sinirden PC'yi açmıyorum artık.

1659966524772.png

1659966623699.png

Önceden Windows 10 güvenlik güncelleştirmesinden yapıyordu arada bir yüklüyordu o zamanlar yapıyordu siliyordum 4-5 gün öyle gidiyordu tekrar yükleyince yine mavi ekran falan veriyordu. Fakat bilmiyorum şu anki durum neden kaynaklı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Win 7 yr
Win 10 yerine Win 7 kurun. İşletim sistemi hatası gibi bu şekilde inceleme yapamayız. Memtest yapın onu bir eleyelim. BIOS güncellemesinde dediğim gibi ekran görüntülerini paylaşırsanız iyi olacak menülerden.
Win 7 ye çevirdikten sonra mı memtest yapayım şuanda tatildeyim dönüşte geçeceğim o işletim sistemine tekrar

Bu bluescreenview ne oluyo? Ayrı bi uygulama mı ? Yoksa Windows 10'a ait bi şey mi?
Bütün işletim sistemlerinde çalışıyor windows tabanlı veren mavi ekran hatalarını gösteriyor

Yeni konular

Geri
Yukarı