BIOS nasıl güncellenir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bios güncellemesinde zor bir şey yok ki ? Bende geçen ilk kez bios güncellemesi yaptım. Orada bir kaç seçenek vardı. Benim yaptığım önce en güncel dosyayı pc' ye indirdim. Sonra bios güncellemesi yaparken dosya seçme ekranı geldi. O indirdiğim dosyayı seçerek güncelleme işlemini başlattım.

Gayet basit bir işlem, arkadaşlar sağ olsunlar detaylı bir şekilde de açıklamışlar, Elektrik kesilirse de çok bir şey olmaz korkma, anakart firmasına gidersin tekrar yüklerler en kötü biosu.

Bende güncelleyeceğim ama anakart eski yeni güncelleme olmadığını biliyorum ama en güncelini kurmak istiyorum.
anakart ; İntel DG41WV

Benim bir sorum varda. Bios nasıl güncelleyebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Laptobun anakartını nasıl öğrenebiliriz?
Benim laptobum'un en son bios güncellemesi ; 06-15-09 yazıyor. Ne yapmam lazım?
Bios güncellersem oyunları daha rahat oynayabilir miyim ?
Yazım yanlışlarımdan dolayı özür dilerim.

Ben boot menüsünden yapmadım bios güncellemesini. Toshiba'nın support bölümünden indirdim dosyayı ve windows üzerinden yaptım. Yanlış mı yaptım acaba?

Konu kapanmıştır. BIOS güncellemesi için yeni konu açıp anakart modelinizi belirtin. Bilmiyorsanız AIDA64 ile öğrenin.

Ben boot menüsünden yapmadım bios güncellemesini. Toshiba'nın support bölümünden indirdim dosyayı ve windows üzerinden yaptım. Yanlış mı yaptım acaba?
BIOS sürümünü kontrol edin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı