Çözüldü BIOS pili değişimi sonrası mouse takılıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Hackergame

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba,
Laptopumun BIOS pili bittiği için yenisini aldım ve kendim değiştirdim. Artık bilgisayarımı açtığımda saati geri kalması vs. sıkıntı yaşamıyorum. Fakat Darmoshark M3 4K Mouse'um normal kullanımda kasmaya başladı. Sürekli takılıyor gibi. Önceden de Bluetooth ile kullanıyordum, şimdi de öyle kullanıyorum. Acaba sorun ne olabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Olayın BIOS pili ile alakalı olduğuna emin misiniz farklı bir mouse ile denediniz mi?
BIOS pili ile ilgili olduğundan tam emin değilim ama tam da pili değiştirdikten sonra oldu, o yüzden ondan dolayı olmuş olabilir diye düşünüyorum. Başka mouse denemedim ama denedikten sonra yazayım.

Olayın BIOS pili ile alakası yokmuş, bluetooth kartının pinlerinden biri yerinden çıkmış.
Olayın BIOS pili ile alakalı olduğuna emin misiniz farklı bir mouse ile denediniz mi?
BIOS pili ile ilgili olduğundan tam emin değilim ama tam da pili değiştirdikten sonra oldu, o yüzden ondan dolayı olmuş olabilir diye düşünüyorum. Başka mouse denemedim ama denedikten sonra yazayım.

Olayın BIOS pili ile alakası yokmuş, bluetooth kartının pinlerinden biri yerinden çıkmış.

Son düzenleme:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı