BIOS programını açınca bilgisayar donuyor

Emircanazik

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar inanılmaz sinirim bozuk 2 gündür internetin altını üstüne getirdim ama bununla ilgili hiçbir şey bulamadım.
Ben insyde BIOS kullanıyorum ve bu BIOS için bir program var onu açmam lazım ancak açınca bilgisayar aniden donuyor fanlar hızlanmaya başlıyor bilgisayar tepki vermiyor ta ki kapatma tuşundan bilgisayarı kapatıp açana kadar bu konu hakında bana yardımcı olacak var mı?
(Bazıları biosumun kilidini açmam gereketiğini söylüyor ama internete bunun hakkında da bi bilgi bulamadım(bios kilidi ve bios şifresi farklı şeyler))
Dosya:Bios dosyası

VirüsTotal:VirusTotal

Dosya Ekleri

• 3.PNG
    3.PNG
    53,2 KB · Görüntüleme: 30
Arkadaşlar inanılmaz sinirim bozuk 2 gündür internetin altını üstüne getirdim ama bununla ilgili hiçbir şey bulamadım.
Ben insyde BIOS kullanıyorum ve bu BIOS için bir program var onu açmam lazım ancak açınca bilgisayar aniden donuyor fanlar hızlanmaya başlıyor bilgisayar tepki vermiyor ta ki kapatma tuşundan bilgisayarı kapatıp açana kadar bu konu hakında bana yardımcı olacak var mı?
(Bazıları biosumun kilidini açmam gereketiğini söylüyor ama internete bunun hakkında da bi bilgi bulamadım(bios kilidi ve bios şifresi farklı şeyler))

VirüsTotal:VirusTotal
Yönetici/uyumluluk olarak çalıştırmayı dene.

Ben insyde BIOS kullanıyorum ve bu BIOS için bir program var onu açmam lazım ancak açınca bilgisayar aniden donuyor fanlar hızlanmaya başlıyor bilgisayar tepki vermiyor ta ki kapatma tuşundan bilgisayarı kapatıp açana kadar bu konu hakkında bana yardımcı olacak var mı?

VirusTotal:VirusTotal

:D
Kullandığınız ana kart nedir?
Kullandığınız programın tam adı nedir ?
BIOS güncellemesi, mevut üreticinin sayfasından indirilerek güncellenmesi gerekir. Şayet son kullanıcılar 3. kişilerden ve sayfalardan aldığı dosya içeriğine güvenilmesi tehlikelidir.
Not: Belirtiğiniz sorunlar güncelleme yaparken oluşması çok normal.
İşlemi başlattığınız da, sisteme hiçbir şekilde müdahale etmemeniz gerekiyor!

:D
Kullandığınız anakart nedir?
Kullandığınız programın tam adı nedir?
BIOS güncellemesi, mevut üreticinin sayfasından indirilerek güncellenmesi gerekir. Şayet son kullanıcılar 3. kişilerden ve sayfalardan aldığı dosya içeriğine güvenilmesi tehlikelidir.
Not: Belirtiğiniz sorunlar güncelleme yaparken oluşması çok normal.
İşlemi başlattığınız da, sisteme hiçbir şekilde müdahale etmemeniz gerekiyor!

Bilgilerim ektedir
Bu BIOS down ya da up değil bu başka bir program anakart numaralarımı değiştirmemi sağlıyor.

Dosya Ekleri

• Capture.PNG
    Capture.PNG
    36,6 KB · Görüntüleme: 20
Artı -1 Eksi

Geri
Yukarı