BIOS sıfırlama, sürümünü de sıfırlar mı?

NiyuS

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayarımda cihaz takılı görünüp sesin geliyor görünmesine rağmen ses gelmiyor. BIOS sıfırlasam düzelir mi? BIOS sıfırlarsam sürümü sıfırlanır mı? son sürümü tekrar indirmek zorunda mıyım? Bir de ses kartım yanmış olsa hangi ikondaki gibi görünür? Şimdiden yardımcı olan herkese teşekkür ederim.

1.PNG

2.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
BIOS'u sıfırlamak için BIOS pilini çıkartmak gerekiyor, BIOS'u sıfırlamak mevcut BIOS sürümünü sıfırlamıyor diye biliyorum.

BIOS resetlemek sürümü değiştirmez. Ayarları sıfırlar. Ses yok ise alttaki gibi olur.

BIOS'u sıfırlamak için BIOS pilini çıkartmak gerekiyor, BIOS'u sıfırlamak mevcut BIOS sürümünü sıfırlamıyor diye biliyorum.
Yardımın için teşekkür ederim peki ses kartı yanması hakkında bir bilgin var mı bende üstteki ikon gibi görünüyor ama ses gelmiyor.
BIOS'un sıfırlanması ayarları resetler sadece. BIOS sürümü yenisi yüklenmedikçe değişmez.
Yardımın için teşekkür ederim peki ses kartı yanması hakkında bir bilgin var mı bende üstteki ikon gibi görünüyor ama ses gelmiyor.
BIOS resetlemek sürümü değiştirmez. Ayarları sıfırlar. Ses yok ise alttaki gibi olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı