Çözüldü BIOS sonrası PC bozulması

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

JustLqth

Femtopat
Daha fazla  
BIOS ayarlarından işlemciyi ve falan şeyini ocledim desteklenen sınırda fakat bilgisayarımı açtığımda klavye mouse monitöre güç gitmiyor ve açtıktan sonra tekrar kapatamıyorum.
Ne yapmalıyım?

Çözüm
BIOS pili cikartinca BIOS sifirlanabilir, OC ayarlari falan da sifirlanip normale donebilir.
BIOS pilini bile rahatça sökemiyorken OC işine bulaşman büyük cesaret dostum👏🏼 pili bir şekilde çıkartmışsın aklında bulunsun OC için herhangi bir BIOS ayarından sonra sorun yaşarsan pili çıkartıp BIOS'u fabrikasyon kayıtlı haline çevirmen gerekir.

BIOS pilini bile rahatça sökemiyorken OC işine bulaşman büyük cesaret dostum👏🏼 pili bir şekilde çıkartmışsın aklında bulunsun OC için herhangi bir BIOS ayarından sonra sorun yaşarsan pili çıkartıp BIOS'u fabrikasyon kayıtlı haline çevirmen gerekir.

Ayıp oluyor hocam 🤠 dün BIOS'la 5-6 saat cebelleştikten sonra OC yapmayı başarabildim bugün OC'yi bir tık daha ileri aldım (0.5GHz) öyle bozuldu bir de flq diye bir ayarı 400MHz arttırdım.

Eyvallah beyler sağ olun.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı