BIOS Update gelip gelmediğine nasıl bakabilirim?

Hasssaki

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar sistem aşağıdaki gördüğünüz gibi; BIOS güncellemesini nasıl yapabilirim gelip gelmediğine nasıl bakabilirim?

Ekran Görüntüsü (60).png

Sitede 18 Kasım diye gözüküyor; benimki 29 Ekim galiba.
Şimdi nasıl güncelleyebilirim acaba.

Evet tarihler farklı bende fark ettim. Eğer büyük bir ya da önemeli bir güncelleme olsaydı sürüm sayısı değişirdi. Şu an BIOS'ta ve PC de bir sorun yok ise güncellemenize gerek yok. Eğer güncellemek istiyorsanız şu rehber videosuna bakarak yapabilirsiniz. Basit bir işlem.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Evet tarihler farklı bende fark ettim. Eğer büyük bir ya da önemeli bir güncelleme olsaydı sürüm sayısı değişirdi. Şu an BIOS'ta ve PC de bir sorun yok ise güncellemenize gerek yok. Eğer güncellemek istiyorsanız şu rehber videosuna bakarak yapabilirsiniz. Basit bir işlem.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Tamamdır teşekkürler şimdi USB bellek sipariş edeceğim gelince yaparım.

Bu arada tekrardan soru soracağım ama, bu ez ürün yazılımı ne oluyor BIOS'a girip baktım da benimki ile buradakinin tarihi farklı bunu da mı güncellemem lazım bunu nasıl güncelleyebilirim?

1702413188421.png

Son düzenleme:
Tamamdır teşekkürler şimdi USB bellek sipariş edeceğim gelince yaparım.

Bu arada tekrardan soru soracağım ama, bu ez ürün yazılımı ne oluyor BIOS'a girip baktım da benimki ile buradakinin tarihi farklı bunu da mı güncellemem lazım bunu nasıl güncelleyebilirim?

Eki Görüntüle 2050790

Hayır onu güncellemenize gerek yok. Zaten BIOS'u güncellediğinizde ona gerek kalmıyor. Firmware yazılımı anakartın üzerindeki çipler ile alakalı bir şey. Fakat bunu ayrı güncellemenize gerek yok.

Geri
Yukarı