BIOS veya boot menude SSD gözükmüyor

Protegrus

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, bilgisayarımı normal açıyorum kullanıyorum. Fakat ne boot menude ne de BIOS'ta SSD'im gözükmüyor. Format atacaktım ama göremiyorum. Ayrıca bilgisayarımı da vgm ayarını kapatarak açabildim. Ne yapmam gerek?

Dosya Ekleri

• image.jpg
    image.jpg
    103,9 KB · Görüntüleme: 24
Son düzenleyen: Moderatör:
BIOS'ta information kısmını atar mısın?

Tabii.

SSD gerçekten çökmüş olmasın hocam? 1000 lirayı formattan mı aldı bu arada anlamadım.

SSD gerçekten çökmüş olsa şu anda Windows açılmaz diye düşünüyorum 1000TLYIde formattan almadı BIOS'tan harici hard diskini seçip verilerimi kurtardığı için almış bilgisayarı açmış yaptığı işler bunlarmış ayak üstü dolandırdı kısacası ne söylesemde nafile. Ve dediğim gibi uygulamadan baktığımda SSD performansı ve sağlığı %100 gözüküyor.

Dosya Ekleri

• image.jpg
    image.jpg
    218,7 KB · Görüntüleme: 3
Tabii.

SSD gerçekten çökmüş olsa şu anda Windows açılmaz diye düşünüyorum 1000TLYIde formattan almadı BIOS'tan harici hard diskini seçip verilerimi kurtardığı için almış bilgisayarı açmış yaptığı işler bunlarmış ayak üstü dolandırdı kısacası ne söylesemde nafile. Ve dediğim gibi uygulamadan baktığımda SSD performansı ve sağlığı %100 gözüküyor.

Başka bir kasaya takmayı denediniz mi?

Windows yüklü olduğu için boot menüde Windows Boot Manager olarak gözüküyor.

SSD hem BIOS'ta gözüküyor hem boot menüde Windows Boot Manager olarak gözüküyor bir sorun göremedim.

Windows yüklü olduğu için boot menüde Windows Boot Manager olarak gözüküyor.

SSD hem BIOS'ta gözüküyor hem boot menüde Windows Boot Manager olarak gözüküyor bir sorun göremedim.

Daha öncesinde ayrıyeten SSD olarak gözüküyordu bir de dediğim gibi vgm açınca sürekli mavi ekran hatası verip duruyor normal mi?

Geri
Yukarı