BIOS'a gömülü key format sonrası kullanılabilir mi?

Sherlock_00

Femtopat
Daha fazla  
Hocam rahatsız ediyorum ama başka seçeneğim kalmadi. Daha 3 ay bile olmadı, orijinal Windows 10 Home'lu PC aldım. Update güncellemesi sırasında hata oluştu ve Windows açılmamaya başladı. Format atıldı 2 kez ve sorun çözülemedi. Bilgisayarcı da crackli Windows 10 Pro yüklemiş. 4 ay sonra etkinleştirilmesi dolacak. Format atıp temiz ön yükleme yapsam BIOS'a gömülü olan key'i kullanabilir miyim acaba diyorum? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

BIOS'a gömülü format bilmiyorum ama PC aldığında Microsoft hesabı ile giriş yapmanı istiyecek ve sen format sırasında micrsoft hesabını girince Windows 10 aktif olacak zaten kurulum ekranından micrsoft hesabın olmadan geçemezsin.

BIOS'a gömülü format bilmiyorum ama PC aldığında Microsoft hesabı ile giriş yapmanı istiyecek ve sen format sırasında micrsoft hesabını girince Windows 10 aktif olacak zaten kurulum ekranından micrsoft hesabın olmadan geçemezsin.
İnternet bağlantısını keserse o ekranı geçebilir ki ben de aynı yöntemi uyguluyorum Microsoft hesabı ile giriş yapmamak için.

Kafama takılan konu şu orijinal Windows'u bilgisayarcı silip korsan Pro yüklediği için formattan sonra etkinleştirilme gerçekleşir mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı