BIOS'daki Fast Boot seçeneği nedir?

399089

Decapat
Arkadaşlar MSI laptopumun BIOS'una girdiğimde Fast Boot diye bir seçenek vardı. Bunun ne işe yaradığını sormak istedim. Ayrıca bu seçenek açık konumdaydı yani PC'nin açılıp kapanma hızına bir etkisi var mı?

Bu sorunu nasıl çözdünüz? Şu an aynı şeyi ben de yaşıyorum. Windows'um çöktü, yeni kurulum yapacaktım. USB'yi okuması çok uzun sürdü ben de BIOS'a girip Fastboot'u seçtim :) şu an BIOS'a erişemiyorum Windows'um da kurtarma ekranında açılıyor öyle ortada kaldım.

Ben format ekranındayken diski silmedigim için Windows üzerinden sorunu çözmüştüm. Siz Windows'a erisemiyormussunuz, bu durumda ne yapmanız gerektiğini maalesef bilmiyorum.

Bu sorunu nasıl çözdünüz? Şu an aynı şeyi ben de yaşıyorum. Windows'um çöktü, yeni kurulum yapacaktım. USB'yi okuması çok uzun sürdü ben de BIOS'a girip Fastboot'u seçtim :) şu an BIOS'a erişemiyorum Windows'um da kurtarma ekranında açılıyor öyle ortada kaldım.

Bu sorunu nasıl çözdünüz? Şu an aynı şeyi ben de yaşıyorum. Windowsum çöktü format atacaktım, USB yi açması üzün sürdü ben de tekrar BIOS a girip fastboot seçtim :)) keşke seçmeseydim. Windowsum açıldığında Kurtarma ekranında açılıyor, BIOS'a da giremiyorum ne yapacağım?
Bios pilini çıkar (PC kapalı ve psunun arkasındaki anahtarı kapattığından emin ol).

Geri
Yukarı