BIOS'dayken bilgisayarı kapattım

Daha fazla  
RAM
8 gb
SSD veya HDD modeli
256 gb Kingston
Ekran kartı
Mx350
Anakart
Laptop
İşlemci
İ5 11.nesil
Acer Aspire 3 A315 58 model laptopumu BIOS şifresini kapatmak için girdim ve BIOS dondu bende bilgisayarı 7 saniye güç tuşuna basarak kapattım. Açtığımda Windows onarıma girdi ve hiçbir şekilde onarilmiyordu. BIOS'a tekrar girip USB ile format atmaya calistigimda USB'yi görmedi ve format atamadım çok kötüyüm yardım edin:(

-İlk önce BIOS reset atmayı deneyin, laptopun arka kapağını açın ve orada saat piline benzer olan pili çıkartın 30 saniye civarı bekledikten sonra geri takıp bilgisayarı açmayı deneyin.

-Eğer olmazsa PC kapalıyken flash belleği takıp o şekilde bilgisayarı açın ve BIOS'a giriş yapın, başlatma seçeneğinden flash belleği seçin.

-İlk önce BIOS reset atmayı deneyin, laptopun arka kapağını açın ve orada saat piline benzer olan pili çıkartın 30 saniye civarı bekledikten sonra geri takıp bilgisayarı açmayı deneyin.

-Eğer olmazsa PC kapalıyken flash belleği takıp o şekilde bilgisayarı açın ve BIOS'a giriş yapın, başlatma seçeneğinden flash belleği seçin.

Deniyorum şimdi umarım olur

Bios pili yok arka kapakta ne yapmam gerek

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı