BioShock infinite alınır mı?

Normal versiyonu oynarken hiçbir sorun ile karşılaşmadım.
Ben her ikisini de denedim ve ikisinde de aynı sorunla karşılaştım. Remastered olanlarda daha sıkmış olasılığı sadece.
Düzgün oynayabilmek tamamen şans işi.

Kesinlikle önermiyorum, bu paketi geçen gün aldım ve ilk iki oyun teknik anlamda çok sıkıntılı. Kayıt etmeye çalışırken çökmeler hâlâ düzeltilmemiş ve Remastered olanlarda da durum aynı. Oyunları indirmem, oynayıp iade etmeden daha uzun sürdü.

Sadece ınfinite alınsa kâfi, ilk iki oyun şu anda beş para etmez teknik açıdan. 2K'nın oldukları ne kadar da belli. :)

İlk oyunda hiç sıkıntı yaşamadım 2. oyunu oynamadım.
Bence taş gibi oyun.

İlk oyunda hiç sıkıntı yaşamadım 2. oyunu oynamadım.
Bence taş gibi oyun.
Oynanışla ilgili bir sıkıntı yok zaten, teknik bir sıkıntı söz konusu. Çökmeseydi oynayabilecektik ama neyse... ;)

Aralarında en hatasız olanı Infinite olduğundan tek önerdiğim oyun da o.

BioShock 1 hikayesi, atmosferi, oynanışı için size öneririm.
BioShock 2 hikayesi ilk oyundan daha güzel, oynanış daha da güzel, atmosfer zaten süper, yeni gelen big sisters insanı big daddy daha çok korkutuyor, yeni gelen big daddy modelleri, minervan's DLC oynamamak hata.
İnfinite hikayesi, atmosferi süper, oynanış vigor'lar bayağı işlevsiz, silah ile savaşmak eğlenceli, Elizabeth, DLC gayet güzel.
Size önerim 12,25 infinite almaktansa the Collection ile hepsini oynamanızı öneririm.
GT730 ile 720p Low oynarsınız.(HD2000 ile 640x480 Low oynadım.)
Sigma big daddy hakkında fikrimi bayağı değiştirdi.

Geri
Yukarı