BioShock Infinite Türkçe Yama

Ben indirdim ama RAR gözüküyor nasıl bu yamayı nasıl kurabilirim?

Eki Görüntüle 1399233

Türkçe Yama - Yandex.Disk Link
Virüs Total Sonucu

Kurulum:

Oyunu Steam üzerinden otomatik yüklemiş arkadaşların herhangi bir işlem yapmadan direkt olarak yükle demesi yeterli olacaktır. Lakin oyunun kendi kurulum yerinin dışında başka bir klasöre yüklemiş arkadaşlar hedef klasör olarak BioShock Infinite oyununun yüklenmiş olduğu klasörü içinde ki \XGame\Localization klasörünü göstermeleri gerekmektedir.

Çeviri Ekibi:

Cem Binay.
Kutluata Fatih Kibar.
Nejat B. Soydan.
Erhan Karaçam.
Eyüp Yağız Yücel.
Yusuf Yıldırım.
Emre Uluer.
Metehan Çapacı.
Hasan Yosun.
Alper Şanlı.
Yunus Emre UYGUN.
Burak Bayraktaroğlu.
Emin Gören.

Yamadan Görüntüler:

Eki Görüntüle 1399238
Eki Görüntüle 1399239

kurulumu yapamadım yardımcı olur musunuz ?

Eki Görüntüle 1399233

Türkçe Yama - Yandex.Disk Link
Virüs Total Sonucu

Kurulum:

Oyunu Steam üzerinden otomatik yüklemiş arkadaşların herhangi bir işlem yapmadan direkt olarak yükle demesi yeterli olacaktır. Lakin oyunun kendi kurulum yerinin dışında başka bir klasöre yüklemiş arkadaşlar hedef klasör olarak BioShock Infinite oyununun yüklenmiş olduğu klasörü içinde ki \XGame\Localization klasörünü göstermeleri gerekmektedir.

Çeviri Ekibi:

Cem Binay.
Kutluata Fatih Kibar.
Nejat B. Soydan.
Erhan Karaçam.
Eyüp Yağız Yücel.
Yusuf Yıldırım.
Emre Uluer.
Metehan Çapacı.
Hasan Yosun.
Alper Şanlı.
Yunus Emre UYGUN.
Burak Bayraktaroğlu.
Emin Gören.

Yamadan Görüntüler:

Eki Görüntüle 1399238
Eki Görüntüle 1399239

Hocam virüslü değilse sayenizde indireceğim ama trojan var diyenler olmuş. Ne yapmalıyım?

Burial at sea DLC'si için Türkçe yama var mı?

@Penetrator God Ben bu yamayla bitirmiştim DLC'leri. Technopat'ta galiba sadece ana oyunun yaması var. DLC yamalarını da ekletirsen güzel olur.

@Penetrator God Ben bu yamayla bitirmiştim DLC'leri. Technopat'ta galiba sadece ana oyunun yaması var. DLC yamalarını da ekletirsen güzel olur.

Oyunun böyle bir DLC'si olduğunu bile bilmiyordum. Ana hikayeyi oynamıştım sadece onu da sonlara doğru sıkılıp bıraktım.

Oyunun böyle bir DLC'si olduğunu bile bilmiyordum. Ana hikayeyi oynamıştım sadece onu da sonlara doğru sıkılıp bıraktım.
Ana hikayenin finalinden sonrasini anlatan 2 DLC var. Onların yamaları ana oyundan ayrıydı.

Oyun aslında o 2 DLC oynandıktan sonra hikayesi tam anlamıyla bitiyor anlayacağınız.

Son düzenleme:
eeee.jpg

Arkadaşlar rahatsızlık verdim kusura bakmayın. Steam dolara geçmeden indirimlerde almıştım ve oynamak istedim lakin BioShock Infinite "Burial at Sea 1.bölüm için tarama yaptığım zaman bu uyarıyı aldım. Virüs uyarı sayısı sekize çıkmış durumda. Son zamanlarda oynayan veya bilgisi olan var mı?

Geri
Yukarı