Kitap Bioshock: Rapture Şehri 9.89 TL

@LAPSEKİLLİ BIG SMOKE Kesinlikle. Fiyat olarak bu günlerde çok uygun. Normalde kargo fiyatı bu kadar tutuyordur büyük ihtimalle. Bu tür alışverişlerde Prime üyeliğinin de anlamı ortaya çıkıyor. Video servisi, oyun servisi, ücretsiz kargo gibi avantajlara fazlasıyla değiyor gerçekten.

@LAPSEKİLLİ BIG SMOKE kesinlikle. Fiyatını değiştirmezlerse asla iptal etmem yenilemesini. Amazon ile değişik bir bağ kurduk resmen.

Amazon ülkenin yerel satıcılarından kat kat daha iyi bana kalırsa. Ben 8 liraya bu kadar çok hizmet aldığım bir platform hatırlamıyorum. Üstüne daha önce aldığım ürünlerde hiçbir sorun yaşamadım.

Çeviri nasıldır acaba?
Bilmiyorum hocam, gelince göreceğiz. @Esperoja hocam biliyordur belki.

BKM'den 15 tatilin ilk pazar günü verdiğim sipariş 2. hafta perşembe günü ancak geldi, kitabın tedariği beklenmiş. Hız konusunda cidden yavaşlar, bekleyecek vakti olanlar fiyatlarından dolayı tercih edebilir belki.

Hemen aldım. 10 lira çok para değil zaten. Bilgilendirme için sağ olun hocam :)
Rica ederim hocam :)

@körbiginar Her türlü daha iyi. İnsan acaba bir şekilde kazıklanır mıyım ya da hakkım yenir mi diye düşünmüyor. Adamlar tamamen hizmet odaklı düşünüp sürümden de kazanıyorlar. Alan da memnun satan da memnun böylece. Çoğu firma kuruşçu düşüncelerle kendi ayağına sıkıyor sadece.

@Yunus Emre Gürbüz O haliyle bile uygunmuş bence. Benim bu kitaptan haberim olsaydı o fiyatlara da alırdım şimdiye kadar.

Yeni konular

Geri
Yukarı