BioShock Remastered hala sorunlu mu?

Kaynayankazan

Hectopat
Başlıktan da anlaşılacağı üzere BioShock 1 yenilenmiş halinin hala sorunlu olup olmadığını merak ediyorum. Yeni güncelleme ile falan oyunu düzelttiler mi? Yoksa hala daha eskisi gibi mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
16 saat oynamışım ve sorun ile karşılaştığımı hatırlamıyorum. Yaşadığınız sorun neydi?
Ben henüz oyunu oynamadım. Sadece internete yeni sürümün çok sorunlu olduğunu duydum. Oyun çok fazla çökme oluyormuş. Bende 2K bir güncelleme gönderip hataları düzeltimı diye merak ettim. Ona göre oyunu satın alacağım. Eğer hala düzetilmediyse orjinal halini bulmaya çalışırım. Ya da koleksiyon paketinde orjinal sürümleride varmış galiba direk onu almaya çalışırım.

Crash veren Bioshock 2. 1'de sorun yok. Ayrıca crash sorunu orijinalinde de var. Oyunun VRAM limitinin 256MB olmasından kaynaklı. Bu değeri aşınca crash veriyor. Birkaç notepad dosyasıyla oynayarak düzeltirsiniz. Steam forumlarında var çözümü.

Crash veren Bioshock 2. 1'de sorun yok. Ayrıca crash sorunu orijinalinde de var. Oyunun VRAM limitinin 256MB olmasından kaynaklı. Bu değeri aşınca crash veriyor. Birkaç notepad dosyasıyla oynayarak düzeltirsiniz. Steam forumlarında var çözümü.
Cevabıniz Teşekkür ediyorum. Peki sizce tek tek mi almak daha mantıklı yoksa koleksiyon paketi olarak mı? Koleksiyon paketinde orjinal sürümünde varmış galiba.

Yeni konular

Geri
Yukarı