BioShock vs Half-Life benzeri oyun önerileri

batur1121

Centipat
Daha fazla  
Hocam oyun oynarken cok seçiciyimdir biraz hikayeli oyunları pek sevmem oyun olarak örnek vermek gerekirse BioShock ve Half-Life gibi oyunlar daha cok hoşuma gidiyor açık dunya olmayan ama gittiğimiz yerlerde loot yaptığımız ya da akışına giden bir oyun olursa cok mutlu olurum. Dying Light oynadım biraz ama sevemedim. Şunu yap buraya git bununla konuş falan cok sıkıcı geliyor bana.
Eğer aradığım tarzda oyun bulamama yardım ederseniz cok memnun olurum.

Son düzenleyen: Moderatör:
System shock remake bakabilirsin.

Oynadım hocam bitirdim de ama beğenemedim pek oynanış falan iyi hoş ama beni tatmin etmedi.
Şu an aklımda judas var ama hala çıkmadı fragmanı bayağı güzel gözüküyor.
Hocam bir de ben Deus Ex başlamak istiyorum ama Türkçe yama yok Epic Games için bulamadım bir türlü gördünüzmü Epic için Türkçe yama.

Kesinlikle Wolfenstein serisini dene the New orderdan başla old blood, 2 the New colossus sonra da youngblood.

Teşekkür ederim hocam Wolfenstein'i indirdim ama pek hikayesini anlayamadım biraz özetleyebilir misiniz?

N*zilerin savaşı kazandığı alternatif bir zaman da geçiyor.

Hocam oyun oynarken cok seçiciyimdir biraz hikayeli oyunları pek sevmem oyun olarak örnek vermek gerekirse BioShock ve Half-Life gibi oyunlar daha cok hoşuma gidiyor açık dunya olmayan ama gittiğimiz yerlerde loot yaptığımız ya da akışına giden bir oyun olursa cok mutlu olurum. Dying Light oynadım biraz ama sevemedim. Şunu yap buraya git bununla konuş falan cok sıkıcı geliyor bana.

BioShock benzeri geçen sene çıkan aynı kalitede olmasa bile Atomic Heart'ı öneririm. Hype'ın kurbanı olup çok gömüldü ama bence ortalama üstü gene.

Çok şanslısın Half-Life oynadıysanız iyi bir seçim :) Half-Life 2'nin yan mod oyunu var. Bütün hepsi kötüydü aralarından sadece 1 tanesi iyi çıktı oda entropy Zero serisi entropy Zero ve entropy Zero 2 bu oyuna şiddetle bakmanı tavsiye ederim. İlk önce 1I bitir sonra 2ye geç, bu oyun en az Half-Life serisi kadar iyi efsane bir oyun ve böylesine kaliteli nadir oyunlardan birini ücretsiz vermeleride ayrı bir mutluluk oyuna 0 TL yazmışlar. Bu oyun ekiple yapılmış ve adamlar oynayanları düşünmüşler belli ki :)

Entropy Zero serisini de oynadım bayağı sevdim heleki 2'yi cok sevdim.
Atomic Heart'ı de deneyeceğim Prey'i de şimdi indiriyorum Wolfenstein'ı hiç sevemedım sankı hiç hıkayesı yok gıbı suruklemedı benı merak uyandırmadı hiç.
Hocam yardım için sağ olun.

Yeni konular

Geri
Yukarı