Half-Life vs Half-Life: Source

Sizce hangisi daha iyi?

• Oy verenlerin toplamı
    31
Makaleler
15
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
--[Ekran Kartı]: GIGABYTE Radeon RX 6600 EAGLE 8 GB
--[İşlemci]: AMD Ryzen 5500
--[RAM]: GoodRam 8GB IRDM PRO 3600MHz CL18 DDR4 [2x8]
--[Anakart]: GIGABYTE B450M K
--[NVMe SSD] Kingston NV2 1 TB

--[Monitör] Gigabyte G24F-2
--[Klavye-Mouse] Logitech MK120
--[Kulaklık] Corsair HS50 Pro

_
Meslek
Öğrenci
Merhaba, Half-Life'ın ilk oyununu oynamayı düşünüyorum. Bu iki oyuna da sahibim ancak Source motorunu sevdiğim için Remake olanı oynamayı düşünüyordum ancak yorumlarda baya sıkıntılı olduğu yazılmış.

Siz ne demektesiniz?

Merhaba, Half-Life'ın ilk oyununu oynamayı düşünüyorum. Bu iki oyuna da sahibim ancak Source motorunu sevdiğim için remake olanı oynamayı düşünüyordum ancak yorumlarda bayağı sıkıntılı olduğu yazılmış.

Siz ne demektesiniz?

Half-Life Source'un özetle sular daha iyi. Onun dışında Black mesa almanızı öneririm. Galiba siz Black mesa ile Half-Life Source'u karıştırmışınız.

Black mesa almanızı öneririm. Galiba siz Black mesa ile Half-Life Source'u karıştırmışınız.
Hayır, karıştırmadım. Black Mesa'yı malesef bilgisayarım kaldırmaz.

1999'da çıkan Half-Life ile 2004'de çıkan Remake'den bahsediyorum. Remake daha kötü gibi yorum var.
1586340899771.png

Hem Source var Hem normal Half-Life var steamde ve aralarında çok bir fark yok gibi ben sırf Multiplayer olsun diye orjinal Half-Life'ı almıştım (Source olan hatırladığım kadarıyla Half-Life 2'yi alınca gelmişti ama emin değilim.).

Hem Source var Hem normal Half-Life var steamde ve aralarında çok bir fark yok gibi ben sırf Multiplayer olsun diye orjinal Half-Life'ı almıştım (Source olan hatırladığım kadarıyla Half-Life 2'yi alınca gelmişti ama emin değilim.).
Ben "Valve Pack" almıştım. Valve hayranı olduğum için bu oyunları oynamazsam olmaz dedim. Peki bunların Türkçe yaması var mıdır?

Source derim kesinlikle çünkü Sourcedeki o tenine temas eden şevhetli su damlacıklarının şıpırtısı, eline aldığın levyenin narin ve kaygan dokunma hissi veren cildi, ateşli ve kaygan kıvamlı zırhının okşadıkça tepki veren murtaza sistemi beni cezbediyor.

Geri
Yukarı