BIOS'suz RX 570 ekran kartı alınır mı?

Biliyorum yaşadım zaten bunları fakat kurtarma yöntemleri var JTAG jig gibi ekran kartları için de var tabii.
Bende yasadim ama sansliydim, telefon kendini emergency flash mode'a cektigi icin kolayca duzeltebildim :D Ekran kartlarinda direkt cipe erismek lazim, bunun icinde sogutucunun sokulmesi gerek.

Bende yasadim ama sansliydim, telefon kendini emergency flash Mode'a cektigi icin kolayca duzeltebildim :D ekran kartlarinda direkt cipe erismek lazim, bunun icinde sogutucunun sokulmesi gerek.

Smg 532F vardı bende de 8 GB alan az geliyor diye hep root atardım link2SD için sonra dedim neden Custom ROM atmıyorum o gün temassızlık oldu USB'de ve telefon Full brick arada sırada uğraşıyorum canım sıkılıyor el yapımı jig falan yapmaya çalışacaktım direnç kablosu falan yok bende iç ekranı aldım anakartı aldım dursun kenarda satarız belki yeni yöntem çıkar diye saklıyorum :D

Smg 532F vardı bende de 8 GB alan az geliyor diye hep root atardım link2SD için sonra dedim neden Custom ROM atmıyorum o gün temassızlık oldu USB'de ve telefon Full brick arada sırada uğraşıyorum canım sıkılıyor el yapımı jig falan yapmaya çalışacaktım direnç kablosu falan yok bende iç ekranı aldım anakartı aldım dursun kenarda satarız belki yeni yöntem çıkar diye saklıyorum :D
Bende telefon cok yavas oldugundan rom atacaktim. Yanlis vbmeta flashlamasi yaptim, sonuc tabii ki hard-brick :D Telefon kendini emergency flash mode'a aldigindan MediaTek'in flash tool'u ile stock rom yukleyip duzelttim, IMEI gitti :( Neyse ki ana telefonum degildi. Cok dikkatli olmak gerekiyor bu islerde. Artik satici nasil bir hata yaptiysa kartin BIOS'u bozulmus. Duzeltilme ihtimalide %100 degil.

Bende telefon cok yavas oldugundan ROM atacaktim. Yanlış vbmeta flashlamasi yaptim, sonuç tabii ki hard-brick :D telefon kendini emergency flash Mode'a aldigindan MediaTek'in flash Tool'u ile stock ROM yukleyip duzelttim, IMEI gitti :( neyse ki ana telefonum değildi. Cok dikkatli olmak gerekiyor bu islerde. Artik satici nasıl bir hata yaptiysa kartin BIOS'u bozulmus. Duzeltilme ihtimalide %100 degil.

Hocam o MTK flash tool denedimde telefonu açamadığım için işte yapamadım telefonu görüyor sonra işte error yiyor açılımına falan baktım kabloları kontrol edin gibi gibi şeyler dediler her şeyi denedim olmadı yapacak bir şey yok o IMEI olayı da yapılıyor diye biliyorum hiç yaşamadığım için araştırmadım ama repair ediliyordu sanırım.

Hocam o MTK flash tool denedimde telefonu açamadığım için işte yapamadım telefonu görüyor sonra işte error yiyor açılımına falan baktım kabloları kontrol edin gibi gibi şeyler dediler her şeyi denedim olmadı yapacak bir şey yok o IMEI olayı da yapılıyor diye biliyorum hiç yaşamadığım için araştırmadım ama repair ediliyordu sanırım.
Ooo hocam, bende cok ugrastim. Binbir hata verdi. Hatta sorunu cozmeye calisirken sildim imei'i. Ben direkt EFS bolumunu sildigimden imei repair yapilamiyor. Box adli bir cihaz gerekiyor.

Ooo hocam, bende cok ugrastim. Binbir hata verdi. Hatta sorunu cozmeye calisirken sildim IMEI'i. Ben direkt efs bolumunu sildigimden IMEI repair yapilamiyor. Box adli bir cihaz gerekiyor.

Efs silindiyse imkansız hocam box adlı cihazın adı JTAG direk işlemciye giriyoruz onda misina gibi kablolarla

Box olmadan imkansiz MediaTek'de. Farkli box Modelleri'de oluyor. Bir tane alip kurcalamak isterdim.

Çok pahalı hocam neredeyse 2.000 TL ediyor.

1671722767404.png

Geri
Yukarı