Çözüldü BIOS'ta kırmızı noktalar çıkıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Yagiz_K

Hectopat
Daha fazla  
CPU overclock sonrası testlerde sıkıntı olmamasına ragmen oyunum çöktü. PC kapandı. BIOS'ta kırmızı noktalar çıktı. Şu an sadece BIOS'a girebiliyorum. Bu duruödan kurtulabılır mıyım? BIOS'u sıfırladım durum aynı.

Dosya Ekleri

• IMG_20220706_233155.jpg
    IMG_20220706_233155.jpg
    152,7 KB · Görüntüleme: 21
  • IMG_20220706_233722.jpg
    IMG_20220706_233722.jpg
    129,9 KB · Görüntüleme: 32
  • IMG_20220706_233805.jpg
    IMG_20220706_233805.jpg
    348,3 KB · Görüntüleme: 23
Çözüm
Güvenli moda girerken Windows hazırlanıyor bekleyin diyordu. Güncelleştirmeleri yapamadık degısıklıkler gerı alınıyor bilgisaayrınızı kapatmayın ibaresi geldi.

Şu an açıldı.

Yeni bir ekran kartı bulmam imkansız neredeyse buradan toparlama ımkanımız var mıdır sızce? Sızı de çok tuttum kusura bakmayın sağ olun.

Güvenli modda ekran kartı sürücüsü devreye girmediği için açıldı. VRAM'lerin iptal gibi.
700w PSU demişsin. Kalitesiz bir PSU ise isterse 10.000W olsun. Parçalara düzgün akım sağlamadıysa bozmuş olabilir. Ekrandaki sorun GPU VRAM arızası gibi duruyor bu arada.

200 yazan kısmı yükselttim
Kaç yaptın?

2. el mi aldınız? Ne zaman aldınız? (size reball yapılmış arızalı bir gpu satılmış olabilir. ekrandaki sorun VRAM arızası gibi duruyor)

2. el mi aldınız? Ne zaman aldınız? (size reball yapılmış arızalı bir gpu satılmış olabilir. ekrandaki sorun VRAM arızası gibi duruyor)
2011 de almıştık 2. El oldugunu dusunmuyorum.Bilgisayarcı abi kutudan çıkartıp takmıştı diye hatırlıyorum. 200 olan değerini kaç yaptıgımı hatılayamadım ama 3.6ghz di en son stabıl gozuluyordu bu arada işlemcim amd athlon 250

2011 de almıştık 2. El oldugunu dusunmuyorum.Bilgisayarcı abi kutudan çıkartıp takmıştı diye hatırlıyorum. 200 olan değerini kaç yaptıgımı hatılayamadım ama 3.6ghz di en son stabıl gozuluyordu bu arada işlemcim amd athlon 250
O zaman zamanla bozulmuştur. Sorun %90 VRAM arızası. Güvenli modda açmayı dene. Eğer güvenli modda açabilirsen yeni bir ekran kartı ile boot etmeyi dene.

O zaman zamanla bozulmuştur. Sorun %90 VRAM arızası. Güvenli modda açmayı dene. Eğer güvenli modda açabilirsen yeni bir ekran kartı ile boot etmeyi dene.

Güvenli moda girerken Windows hazırlanıyor bekleyin diyordu. Güncelleştirmeleri yapamadık degısıklıkler gerı alınıyor bilgisaayrınızı kapatmayın ibaresi geldi.

Şu an açıldı.

Yeni bir ekran kartı bulmam imkansız neredeyse buradan toparlama ımkanımız var mıdır sızce? Sızı de çok tuttum kusura bakmayın sağ olun.

Dosya Ekleri

• IMG_20220707_002647.jpg
    IMG_20220707_002647.jpg
    79,6 KB · Görüntüleme: 23
Son düzenleyen: Moderatör:

Şu an açıldı.

Güvenli modda ekran kartı sürücüsü devreye girmediği için açıldı. VRAM'lerin iptal gibi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı