Ekranda kırmızı noktalar

Hasanbasrii

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar;
Birkaç gün önce laptopun ekranında kırmızı noktalar oluştu. Bir teknik servise götürdüm ekranda sorun yok chipset arızası dedi. Reballing işlemi yapıldı ama düzelmedi sonrasında anakart olabilir problem deyip uçuk bir maliyet çıktı. Laptopu HDMI ile TV'ye bağladığım zaman sorun yok ama normalde resimlere eklerim ekran böyle görünüyor.

Dosya Ekleri

• E27DFC81-2126-4B75-8376-107D46188704.jpeg
    E27DFC81-2126-4B75-8376-107D46188704.jpeg
    50,4 KB · Görüntüleme: 95
Monitörünüzde bir şey olmadığından emin misiniz? Eğer monitörde bir şey yok derseniz ekran kartına bir bakın. Eğer ondanda sorun çıkmamış ise bilemem.

2 ayrı yere götürdüm 3-4 gün serviste kaldı. Gerçekten anlayamadım sürekli chipset dediler, bir daha açılmayabilir ama sorun chipset diyip yapmalarını söyledim . Yapmışlar ama sorunu devam ediyor. Özellikle ekran dedim ekranda sorun görünmüyor diyorlar. Ama Tv ye hdmi ile bağladımda görüntü normalleşiyor. Sorun nasıl ekranda olmaz ben de anlayamadım

2 ayrı yere götürdüm 3-4 gün serviste kaldı. Gerçekten anlayamadım sürekli chipset dediler, bir daha açılmayabilir ama sorun chipset deyip yapmalarını söyledim. Yapmışlar ama sorunu devam ediyor. Özellikle ekran dedim ekranda sorun görünmüyor diyorlar. Ama TV'ye HDMI ile bağladımda görüntü normalleşiyor. Sorun nasıl ekranda olmaz ben de anlayamadım.

Monitörünüz hiç sıkıntı yaşadı mı?

Geri
Yukarı