BIOS'ta RAM frekansı değiştirme sonrası görüntü gelmiyor

Banada olmuştu BİOS pilini sökmüştüm kasanın fişini çekip power tuşuna 30 saniye basılı tutmuştum daha sonra 5 dakika bekleyip BİOS pilini takmıştım düzelmişti. BİOS pilini sökmüşsünüz ama bide bunu deneyin bence.

Konuyu doğru dürüst okumadan yorum yapıyorsunuz. Sadece siz değil diğer Technopat moderatörleri de böyle.
Konuyu doğru dürüst okumakla alakası yok, konuda ayrıntılı bilgi verilmemiş sürelerle ilgili. "BIOS pilini çıkardım ve geri taktım" yeterli bir bilgi olmuyor. Dikkat ettiysen yorumunda "pili çıkar tak" değil, "pili çıkarıp 5 dakika bekle" yazmış.

Konuyu doğru dürüst okumakla alakası yok, konuda ayrıntılı bilgi verilmemiş sürelerle ilgili. "BIOS pilini çıkardım ve geri taktım" yeterli bir bilgi olmuyor. Dikkat ettiysen yorumunda "pili çıkar tak" değil, "pili çıkarıp 5 dakika bekle" yazmış.
Gereksiz savunma yapmaya gerek yok. Burası bir teknoloji forumu. Arkadaş tutumunda haklı. Birçok moderatör bu şekilde davranıyor. O yüzden pek aktif olmuyorum profilime bakarsanız. CMOS jumperinden, Clear Cmos tuşundan bahseden birisi pili çıkartıp 15 dakika beklemiştir değil mi? Zaten amatör ya da new değilim. Teşekkürler

Savunma yapmıyorum olanı söylüyorum.
CMOS jumperinden, Clear CMOS tuşundan bahseden birisi pili çıkartıp 15 dakika beklemiştir değil mi?
Bekleme sürenle Clear CMOS'u bilmenin arasında hiçbir bağlantı yok. Kim nereden bilsin senin ne yaptığını, yaptığın şeyin ayrıntılarını? Çıkarıp taktım demişsin yazında, 5 saniye beklesen de çıkarıp takmış oluyorsun, 2 saat beklesen de. Konularda ayrıntı verirseniz, zaten yaptığınız şeylerin önerilerini almazsınız. Olur da alırsanız o zaman yaparsınız eleştirinizi.

Ben baştan sonra okumuştum mesajları ama yine de Clear CMOS'la alakalı mesaj yazdım, onda da kısa devre süresini belirttim, sırf yazında hiçbir süre vermediğin için.

Son düzenleyen: Moderatör:
Savunma yapmıyorum olanı söylüyorum.

Bekleme sürenle Clear CMOS'u bilmenin arasında hiçbir bağlantı yok. Kim nereden bilsin senin ne yaptığını, yaptığın şeyin ayrıntılarını? Çıkarıp taktım demişsin yazında, 5 saniye beklesen de çıkarıp takmış oluyorsun, 2 saat beklesen de. Konularda ayrıntı verirseniz, zaten yaptığınız şeylerin önerilerini almazsınız. Olur da alırsanız o zaman yaparsınız eleştirinizi.

Ben baştan sonra okumuştum mesajları ama yine de Clear CMOS'la alakalı mesaj yazdım, onda da kısa devre süresini belirttim, sırf yazında hiçbir süre vermediğin için.
Sadece bu konuda değil diğer konularda da sadece başlığa bakıp cevapladıkları görülüyor. Ben kendi fikrimi söyledim, sizin savunmanıza gerek yok.

Sadece bu konuda değil diğer konularda da sadece başlığa bakıp cevapladıkları görülüyor. Ben kendi fikrimi söyledim.
Şu an için beni bu konu ilgilendiriyor. Ben de kendi fikirlerimi söyledim.
Sizin savunmanıza gerek yok.
Senin de başkasının konusunda moderatörün yaptığını eleştirmene gerek yok o zaman. Konu sahibi eleştirmek isterse eleştirir.

Bende de rami 3000mhz ye çıkartınca wattman hatası almıştım.Anakartlarımız da aynı uzun lafın kısası ucuz etin yahnisi ucuz olur.Ben şn

Ben şanslıydım umarım sorununuz çözülür.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı