BIOSTAR A320MD Anakart'a i7 9700K ve RTX 2080

ErK0

Centipat
Merhaba arkadaşlar,
BIOSTAR A320MD Pro anakartım var i7 9700K işlemci ile RTX 2070 ekran kartı aldım taksam sorun olur mu? yoksa yeni bir anakart alınır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
AM4 anakarta Intel işlemci takamazsınız. Anakart değişikliği gerekiyor.

Konu troll sanırım.

Bence trol değil. Üyelik tarihi ve mesaj sayısına bakılınca aramıza yeni katılan ve bilgilenmek isteyen bir arkadaş.
@Nakerosu @SuleymanCakir @hakannnn @passat @HABAR
Önerdiğiniz bir anakart var mıdır fiyatı önemli değil.
Bir de bu arada 500W'lık bir güç kaynağım var sizce bu güç kaynağı yeterli midir?

Güç kaynağın bana düşük gibi geldi. Bence 750W sertifikalı bir güç kaynağı lazım. Anakarta gelince Z390 anakartlar genelde üst düzey bileşenler ile donatılmış oluyor. ASUS, MSI, Gigabyte gibi markaların modellerine bakabilirsin. Bir de kaliteli bir işlemci soğutucusu almanı öneririm. İleri de hız aşırtma yapma imkanın olsun.

Bence trol değil. Üyelik tarihi ve mesaj sayısına bakılınca aramıza yeni katılan ve bilgilenmek isteyen bir arkadaş.

Güç kaynağın bana düşük gibi geldi. Bence 750W sertifikalı bir güç kaynağı lazım. Anakarta gelince Z390 anakartlar genelde üst düzey bileşenler ile donatılmış oluyor. ASUS, MSI, Gigabyte gibi markaların modellerine bakabilirsin. Bir de kaliteli bir işlemci soğutucusu almanı öneririm. İleri de hız aşırtma yapma imkanın olsun.
Teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı