BIOSTAR A320MH 2933MHz alınır mı?

Bütçen çok kısıtlıysa idarelik alabilirsin ama uzun vadede Gamepower PSU kullanmak iyi değil.

Uzun vade derken süre belirtir misin yani eğer sıkıntı çıkarırsa ancak yazın haziran Temmuz gibi değiştirebilirim bir de 15TL farkla Corsair Carbide SPEC-05 var fakat bundada hiç RGB yok almak istemiyorum PSU'da eski diyorlar.

Uzun vade derken süre belirtir misin yani eğer sıkıntı çıkarırsa ancak yazın haziran Temmuz gibi değiştirebilirim bir de 15TL farkla Corsair Carbide SPEC-05 var fakat bundada hiç RGB yok almak istemiyorum PSU'da eski diyorlar.
Ben olsam bir seneden fazla kullanmazdım. Her hangi bir koruması olmadığı için elektrik dalgalanmaları, elektrik gitmesi gibi durumlarda sisteme zarar verebilir. Bütçe nedir?

O halde yapacak bir şey yok. Aynı bütçeyle bizde TEKNOZONE/ASUS TUF GeForce GTX 1650 P 4GB/INTEL i3 10100F/8GB DDR4/480GB SSD/Geforce Espor PC | ITOPYA bu sistemi aldık. Power Boost PSU var. Bu da iyi bir PSU değil ama daha iyi bir şey toplasak 4500 liraları buluyor.

Sistemin geldimi Power Boost PSU tavsiye eder misin bak ben bu sistemi özelleştirip alacağım Eclipse Zero Bronze [ModArt PC] I R3 3100 RX550 4GB DDR4 8GB 240GB SSD Oyuncu Bilgisayarı - incehesap.com

Yeni konular

Geri
Yukarı