Biostar anakarta işlemci tavsiyesi

okuccuk

Hectopat
Daha fazla  
Anakart Adı :Biostar 945GC Micro 775 şuan işlemci olarak core2 duo e4600 kullanıyorum.bu işlemciyi yükseltme sansımız olurmu bu anakartla veya hangi işlemcileri destekler yardımcı olursanız sevinirim..

www.biostar.com.tw: 945GC Micro 775 :: Motherboard :: BIOSTAR

Core 2 duo gözükmüyor destek listesinde. Sıkıntısız kullanabiliyor musunuz?

CPU listesinde Core 2 Duo yok ama özellikler listesinde Core 2 Duo desteklesiği yazıyor. Ama Core 2 Quad için bir şey yazmıyor. Ve anakartın max. 2 GB RAM destekliyor. 4 çekirdekli işlemci taksan bile bir şey olmaz yani bu anakarttan.

www.biostar.com.tw: 945GC Micro 775 :: Motherboard :: BIOSTAR

Core 2 duo gözükmüyor destek listesinde. Sıkıntısız kullanabiliyor musunuz?

CPU listesinde Core 2 Duo yok ama özellikler listesinde Core 2 Duo desteklesiği yazıyor. Ama Core 2 Quad için bir şey yazmıyor. Ve anakartın max. 2 GB RAM destekliyor. 4 çekirdekli işlemci taksan bile bir şey olmaz yani bu anakarttan.
evet hocam stabil çalışıyor Core 2 duo,3gb ramla kullanıyorum ayrıca hocam.
peki hocam Gigabyte GA-P35-DS3L bi anakart buldum 90 liraya işimi görürmü acaba baya bi işlemçiyi destekliyor.

Evet o anakart'a 4 çekirdekli işlemci takabilirsin. Q6600-Q9650 2. el bulabilirsin. 100-150 lira gibi bir fiyata Q9300'ler satılıyor onlardan almanı tavsiye ederim alacaksan.

Ama mümkünse biraz bütçe oluştur baştan sistem toplayalım. Çünkü DDR2 falan eski yani 250 liraya yakın para vereceksin sonuçta.

Evet o anakart'a 4 çekirdekli işlemci takabilirsin. Q6600-Q9650 2. el bulabilirsin. 100-150 lira gibi bir fiyata Q9300'ler satılıyor onlardan almanı tavsiye ederim alacaksan.

Ama mümkünse biraz bütçe oluştur baştan sistem toplayalım. Çünkü DDR2 falan eski yani 250 liraya yakın para vereceksin sonuçta.
eniyisi baştan toplama ama bütçe fazla yok hocam.Gigabyte GA-P35-DS3L + Q9300 yeterli gibi sanki 230 liraya ekrankartı ve ramlar de bu anakartı destekler 2 sene daha yeter bana :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı