BIOSTAR B460QTQ ankarta yeni işlemci takılınca sistem görüntü vermiyor

wildornot

Hectopat
Daha fazla  
BIOSTAR B460gtq anakart ve i5 10400 Kullanmaktaydim i7 10700'e upgrade ettim guzelce taktım ama ekrana görüntü gelmiyor. Ne yapmam lazım? Yardımcı olursaniz sevinirim.

Yanlış bakmadı isem destekliyor işlemciyi anakart. Aynı nesil işlemciyi kullanmışsınız güncelleme sorunu olduğunu da sanmıyor. Eski işlemciyi takıp tekrardan denediniz mi görüntü geliyor mu?

Yanlış bakmadı isem destekliyor işlemciyi anakart. Aynı nesil işlemciyi kullanmışsınız güncelleme sorunu olduğunu da sanmıyor. Eski işlemciyi takıp tekrardan denediniz mi görüntü geliyor mu?
Şimdi dediğiniz işlemi deneyecegim fakat eski islemcimi takarken sivi sogutucuyu takmazsam herhangi bir sorun olur mu bakmak icin ekranin gelip gelmedigine

Hemen ısınmayacağı için sorun olmaz sadece ekranın gelip gelmediğini kontrol edebilirsiniz.
Kontrol ettim şimdi eski islemcimde calişti fakat bir sey farkettim yeni islemcinin pinlerine cok az miktarda macun bulaşmış anakart pinleri temiz sadece işlemci üzerinde var bunu saf alkol ve pecete ile temizlesem sıkıntı olur mu ?

Geri
Yukarı