BIOSTAR H410M-H anakartta RGB fan kontrolcüsü nereye takılmalı?

EbubekirKzk

Hectopat
Daha fazla  
Başlıkta da belirttiğim gibi yakında bir RGB fan kiti almayı planlıyorum ama kafama takılan bir şey var o da fan kitini aldıktan sonra fan hub'ının anakartıma uyup uymayacağı. Anakartım BIOSTAR H410M-H. Best Gaming Motherboards Recommend, Computer Components Manufacturers

Anakartıma baktığımda sağ üstte CPU fan ve SYS fan var şu an CPU fan ve SYS fan dolu şekilde ve SYS Fan da egzoz fanım bağlı CPU fanda da olması gerektiği gibi CPU fanım bağlı.
Alacağım fan kiti bu Performax Aurora Rgb 120Mm 3'Lü Fan Kit Kumandalı Fiyatları ve Özellikleri mATX bir kasa kullanıyorum ve 2 önde 1 egzoz fan olarak kullanacağım bu fanları. Alacağım ve fan Kiti'nin hub'ının kablosunu SYS Fan'a bağlayabilir miyim ve boşta kalan eski egzoz fanının kablosunu fan kiti ile gelen Hub'a bağlayıp kullanabilir miyim? Ve bu seti anakartıma bağlayıp sorunsuz kullanabilir miyim?

Ek olarak bu RGB RAM kitini de alacağım 0.77AU $ 95% OFF|JONSBO Ram isı emici RGB bellek radyatör soğutma termal pedleri için masaüstü bilgisayar DIY DDR3 DDR3 DDR4 bellek soğutucu soğutucu yelek| | - AliExpress
Ve anakartımın RGB kontrolünü desteklemediği için bu RGB RAM kitlerinin kablolarını bu fan hub'ına bağlayıp kumanda ile kontrol edebilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı