iPhone 8, 2024 yılında alınır mı?

Telefonu arada bir oynuyormuş. Eğer fan alırsa oynanır ancak batarya günlük kullanım için yetersiz kullandığım için biliyorum.

Böyle bir telefona ne fanı?

Degismemis batarya bulunursa alinabilir, gunu cikariyor. Asil sorun bu fiyata degmemesi, ayni fiyat bandinda cok daha iyi cihazlar bulunabilir.

Değişmemiş bataryalı model bulması imkansıza yakın. Bu devirde bu bütçeyle iPhone düşünmek bile hata.

Samsung Galaxy A12 2. el aldım dedim ben ve ona önermedim. iPhone uzun süre dayanan bir telefon değil ve iPhone 8'den bahsediyoruz. iPhone 8 sadece fan alırnırsa oynanabilir başka bir şey demiyorum.

Hocam guldurmeyin beni iPhone uzun sure dayanmiyor mu ana telefonum S23FE is telefonum sadece konustugum icin iPhone 5. ayni yilda cikan bir samgungu kullansaydim yuksek ihtimal camdan asagi firlatmistim kimse kusura bakmasin ama Samsung ilk 2 sene guzel sonrasinda sarpa sariyor.

Hocam guldurmeyin beni iPhone uzun sure dayanmiyor mu ana telefonum S23FE is telefonum sadece konustugum icin iPhone 5. ayni yilda cikan bir samgungu kullansaydim yuksek ihtimal camdan asagi firlatmistim kimse kusura bakmasin ama Samsung ilk 2 sene guzel sonrasinda sarpa sariyor.

iPhone uzun süre dayanmaz derken dayanıklılığından bahsetmiyorum. Güncelleme hızlı geldiği için ve bataryası için dedim uzun süre dayanmaz diye.

Yeni konular

Geri
Yukarı