BIOSTAR marka anakart alınır mı?

Bütçe
43000

Grovnar

Hectopat
Bu sistemi almayı düşünüyorum ama BIOSTAR markasını ilk defa duyuyorum, anakart olarak nasıldır?

@xDraco

Son düzenleme:
Bu sistemi almayı düşünüyorum ama BIOSTAR markasını ilk defa duyuyorum, anakart olarak nasıldır?

@xDraco
Biostar baktığın zaman köklü bir marka, ama her markanın sorunlu modelleri oluyor. Sistemde ki anakartta sorun çıkarmayacaktır kendi düşüncem. Yani direk markaya bakarak yorum yanlış olur. Misal Silver anakartları çok iyidir Biostarın. Ek olarak Gigabyte de anakart konusunda biliniyor ama bazı modelleri sorunlu. Sisteme genel olarak bakınca fiyatı iyi alınır.

BIOSTAR baktığın zaman köklü bir marka, ama her markanın sorunlu modelleri oluyor. Sistemde ki anakartta sorun çıkarmayacaktır kendi düşüncem. Yani direk markaya bakarak yorum yanlış olur. Misal Silver anakartları çok iyidir BIOSTAR'ın. Ek olarak Gigabyte de anakart konusunda biliniyor ama bazı modelleri sorunlu. Sisteme genel olarak bakınca fiyatı iyi alınır.

Bu fiyat civarına başka ne önerirsiniz?

Yani en uygun 4070s sistem attığın zaten, onu al. SSD kc 3000 yap, RAM 32 yap Lancer Blade olan, bir de soğutucu al. 214-XT ya da ag400. al sana ömürlük sistem.

Tekrar merhaba. Şimdi fark ettim ki benim kartıma istediğim taksiti yapmıyor. Başka bir siteden bu bütçe civarında bir sistem önerebilir misin?

Tekrar merhaba. Şimdi fark ettim ki benim kartıma istediğim taksiti yapmıyor. Başka bir siteden bu bütçe civarında bir sistem önerebilir misin?
Bildiğim en uygunu yine Shark sistem, bide buna bakın.

Bildiğim en uygunu yine shark sistem, bir de buna bakın.

Tekrardan merhaba sizi çok etiketledim kusura bakmayın ama bir sorum var hala PC almadım yarın kesin alacağım.
Bu shark 7a-RTX modeline anakart değiştirme seçeneğinde 2 mantıklı model gelmiş.
MSI Pro B650M-P
ASUS Prime 650M-K
Bu iki anakarttan hangisi daha mantıklı olur. Bir de bütçeyi biraz daha arttırma imkanım var 3-4K daha iyi sistemler var mıdı?

@xDraco

@SadeceYiğit

Son düzenleme:
Tekrardan merhaba sizi çok etiketledim kusura bakmayın ama bir sorum var hala PC almadım yarın kesin alacağım.
Bu shark 7a-RTX modeline anakart değiştirme seçeneğinde 2 mantıklı model gelmiş.
MSI Pro B650M-P
ASUS Prime 650M-K
Bu iki anakarttan hangisi daha mantıklı olur. Bir de bütçeyi biraz daha arttırma imkanım var 3-4K daha iyi sistemler var mıdı?

@xDraco

@SadeceYiğit

ASUS Prime. Bundan daha iyi sistem bulma şansın 60k'dan sonra.

Yeni konular

Geri
Yukarı