BIOSTAR N68S3 ve Frisby FCL-F1322C uyumu

Hüseyinaly

Decapat
Daha fazla  
Bu anakarta: BIOSTAR N68S3 AM3 GF6150 DDR3 VGA+LAN+SATA 16X ve bu kasaya Quake 2013a 230W 24pın+1XS-ata siyah kasa var.

Kule tipi fan almayı düşünüyorum markası bu: Frisby FCL-F1322C çift fanlı 2X bakır borulu kule tipi Rainbow işlemci fanı AMD / Intel uyumlu.

Bu kule tipi sogutma kasama ve anakartıma uyar mı?

Boyutu bu: Ürün boyutu 95 X 87 X 134 (mm) fan boyutu 90 X 90 X 25 (mm)

Alacağım yerin linki: https://www.hepsiburada.com/frisby-...-uyumlu-p-HBCV00000H6EYF?magaza=RSA-Teknoloji

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyumlu, soğutucunun AM3 soket desteği var. Ancak önermem.

150-200 TL için:

Bütçe 200 TL'ye kadar çıkabilirse:

Uyumlu, soğutucunun AM3 soket desteği var. Ancak önermem.

150-200 TL için:

Bütçe 200 TL'ye kadar çıkabilirse:

neden önermiyosun

Neden önermiyorsun?

Fanları yeterince performanslı değil diğer attığım modellere göre, ve sesli çalışabiliyorlar. Bu yüzden önermiyorum. Soğutma bloğundaki alüminyum kanatçık sayısı da daha az görünüyor ayrıca.

Frisby zaten marka olarak da çok iyi değil, genelde direkt marka çapında önerilmiyor forumda alternatifi olduğu sürece.

Fanları yeterince performanslı değil diğer attığım modellere göre, ve sesli çalışabiliyorlar. Bu yüzden önermiyorum. Soğutma bloğundaki alüminyum kanatçık sayısı da daha az görünüyor ayrıca.

Frisby zaten marka olarak da çok iyi değil, genelde direkt marka çapında önerilmiyor forumda alternatifi olduğu sürece.

O zaman bu benim için uyar mı tavsiyen için saoğul SilverStone KR03 Intel & AMD Uyumlu, 9cm Mavi Led Fanlı, Kule Tipi İşlemci Soğutucu (SST-KR03) Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe bunu alırım belki dolar düşerse

Geri
Yukarı