Bir akıllı telefon sizce 10 sene kullanılmalı mı?

Şu an elimdeki telefon 12 senelik ama hala sıkıntısız çalışıyor (kullandığım cihaz Lenovo p2)

Aslında biraz kullanıcıya da bakıyor bu durum. Temiz kullanırsanız uzun bir süre yaşar zaten o cihaz.

Benimde zamanında Samsung Tab 10.1'im vardı be. Android 3 iken çok güzeldi cihaz. 10. Yılı falan sanırsam. Dolabımda yatıyor.

12 senedir aynı telefonu kullanıyorum bence oyun oynicak arkadaşlarımız telefonu 2 3 yılda bir değiştirsin kullanındam kullanıma değişiyo

Aslında biraz kullanıcıya da bakıyor bu durum. Temiz kullanırsanız uzun bir süre yaşar zaten o cihaz.

Benimde zamanında Samsung Tab 10.1'im vardı be. Android 3 iken çok güzeldi cihaz. 10. Yılı falan sanırsam. Dolabımda yatıyor
Oyun falan oynayınca eskiyo telefonlar ben fazla oyun oynayan veya ağır oyun oynayan bı kişi degilim

12 senedir aynı telefonu kullanıyorum bence oyun oynicak arkadaşlarımız telefonu 2 3 yılda bir değiştirsin kullanındam kullanıma değişiyo

Oyun falan oynayınca eskiyo telefonlar ben fazla oyun oynayan veya ağır oyun oynayan bı kişi degilim
Ama oynayanlar varsa 2 3 yılda bir daha iyisini alması gerekiyo glb

Geri
Yukarı