Bir anakarta farklı ekran kartları takmak

fuad77

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selamünaleyküm. Şimdi elimde machinist MR9a bir anakart var. Bu kart iki PCI-e yuvası ile geliyor ve dahili GPU birimine sahip değil. Şimdi ben bu karta Tesla M40 GPU takmak istiyorum, fakat bu GPU görüntü çıkışına sahip değil. Bunun için eski GT ekran kartımı kullanabilir miyim? Yani görüntüyü GT ekran kartı verecek, fakat diğer tüm işlemleri M40 yapacak. Bu mümkün mü?

Arkadaşlar selamünaleyküm. Şimdi elimde machinist MR9a bir anakart var. Bu kart iki PCI-e yuvası ile geliyor ve dahili GPU birimine sahip değil. Şimdi ben bu karta Tesla M40 GPU takmak istiyorum, fakat bu GPU görüntü çıkışına sahip değil. Bunun için eski GT ekran kartımı kullanabilir miyim? Yani görüntüyü GT ekran kartı verecek, fakat diğer tüm işlemleri M40 yapacak. Bu mümkün mü?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Burada gördüğün sistemi ben kurdum, bu sistemde M2000 ekran kartı ve RX590 ekran kartı bulunuyor. 4 ekran AMD 4 ekran Nvdia olarak şekilde ayrı ayrı 8 monitöre veri giriyor. ama ana monitöre dahili GPU'dan görüntü aktarıp oradan kontrolünü sağlayacak bir konfigürasyon yaptım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Burada gördüğün sistemi ben kurdum, bu sistemde M2000 ekran kartı ve RX590 ekran kartı bulunuyor. 4 ekran AMD 4 ekran NVIDIA olarak şekilde ayrı ayrı 8 monitöre veri giriyor. Ama ana monitöre dahili GPU'dan görüntü aktarıp oradan kontrolünü sağlayacak bir konfigürasyon yaptım.

Yani anladığım kadarıyla İşlemleri harici Ekran kartı yapıyor, dahili sadece görüntü veriyor. Öğle mi?

Yani anladığım kadarıyla İşlemleri harici Ekran kartı yapıyor, dahili sadece görüntü veriyor. Öğle mi?
Evet hocam. Dahili sadece kontrol panel monitörü koydum oraya görüntü veriyor diğerleri 8 adet televizyona gidip anlık olarak geçirdiği veriyi yazdırıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı