Bir anda bilinç kaybı yaşadım

Demir eksikliğide olabilir evet. Kan tahlilinin açken yaptırılmasının sebebi, tok karna verilen kanda lipit düzeyi fazla olduğu için bulanıklık yapar. Bu yüzden aç karna kan tahlili yaptırmak tercih edilir. En az 4 saat boyunca yemek yememiş olmak gerekir diye hatırlıyorum. Zayıf olmanın zararları işte. Mutlaka kilo alın. Acayip kilo alıp obez olun demiyorum. Sadece yeteri kadar kilo alın. Çok daha fazla yiyin. Ve asla zararlı besinlerle kilo almayın. Faydalı besinler ile kilo alın.

Anladım hocam. Yarın tekrar gideceğiz işte. Hocam yiyorum da pek kilo alamıyorum aslında. Teşekkür ederim

Anladım hocam. Yarın tekrar gideceğiz işte. Hocam yiyorum da pek kilo alamıyorum aslında. Teşekkür ederim
Hadi bakalım. Umarım idrar sonuçları ve kan tahlili sonuçları temiz çıkar. Gerçi kan tahlili sonuçları 2 gün sonra falan çıkacak. Yarın kan vereceksiniz. Kilo alamıyorsanız metabolizmanız hızlı demektir. O zaman çok çok yiyin. Bol bol böyle. Mesela benim annem ben küçükken önüme ne koysa yerdim. Her türlü şeyi severim. Bamya, ıspanak, pırasa, taze fasulye,brokoli. Ne getiriyorsa getirsin yerdim. Yemek seçmişliğim yoktu. Siz de benim gibi yapın. Her türlü sağlıklı besini yiyin. İlla çok kilo almaya gerek yok. Yeterki o besini alın bol bol.

Hocam ara sıra mide bulantım oluyor onun içinde gaita tahlili de istediler. İnşallah hocam teşekkür ederim. Özel hastanede kan tahlili o gün içerisinde belli oluyormuş. Açıkçası kilo almak istemiyorum ama

Hocam sonuç nedir? Nasıl çıktı tahlil sonuçları? @freakcnsl

Hocam kusura bakmayın yazmayı unuttum. Dün demir gayet normal çıktı. D vitamini eksikliği varmış ve dediğim gibi tansiyonum biraz düşükmüş. Ama daha çinkonun sonucu çıkmadı. Gaita tahlili de daha çıkmadı. Doktor gizli şeker olabilir dedi. Bakalım pazartesi tam olarak öğreneceğiz.

Yemek yemedin mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…