Bir anda ortadan kaybolan veya durduk yere engelleyen sanal arkadaşınız var mı?

EnderGamingYT

Decapat
Selamlar. Bir ara Technopat'ta değişik konular gördüm başlıktaki gibi ve ben de açmaya karar verdim. Hiç bir anda ortadan kaybolan veya sizi boş yere engelleyen değişik şeyler yapan sanal arkadaşınız var mı? Benim 2 ay önceden engelleye bir arkadaşım vardı Discord'ta peki ya sizin? Amacım özel hayatınızı ifşalamak değil sadece eğlence amaçlı.

Engelleyen yok ama bir anda ortadan kaybolmuş listeler dolusu oyun içi arkadaş var.

images (21).jpeg

Ta kendisiyim. Neden yaptığımı bilmiyorum ama biraz korkuyorum açıkçası. Sonuçta sanalda tanıştığın kişilerle bilgilerini paylaşırsan ne yapabileceklerini bilmiyorsun. Daha kötüsü hiç görmediğin biriyle arkadaşlık kuruyorsun. Bu beni ürpertiyor. Bana çok çok yakın olanları engelliyorum.

Selamlar. Bir ara Technopat'ta değişik konular gördüm başlıktaki gibi ve ben de açmaya karar verdim. Hiçbir anda ortadan kaybolan veya sizi boş yere engelleyen değişik şeyler yapan sanal arkadaşınız var mı? Benim 2 ay önceden engelleye bir arkadaşım vardı Discord'ta peki ya sizin? Amacım özel hayatınızı ifşalamak değil sadece eğlence amaçlı.

Evet var. Uplay da Far Cry 4 Online oynarken benden 8 yaş üstü bir Rus erkek ile tanıştım. Güzelce konuşuyorduk. Ancak 2 hafta Uplay'a giremedim diye kayboldu gitti. 😟😭

Selamlar. Bir ara Technopat'ta değişik konular gördüm başlıktaki gibi ve ben de açmaya karar verdim. Hiçbir anda ortadan kaybolan veya sizi boş yere engelleyen değişik şeyler yapan sanal arkadaşınız var mı? Benim 2 ay önceden engelleye bir arkadaşım vardı Discord'ta peki ya sizin? Amacım özel hayatınızı ifşalamak değil sadece eğlence amaçlı.

3 yıldır Steam'e girmeyen arkadaşım.

1614796142124.png

:(

Selamlar. Bir ara Technopat'ta değişik konular gördüm başlıktaki gibi ve ben de açmaya karar verdim. Hiç bir anda ortadan kaybolan veya sizi boş yere engelleyen değişik şeyler yapan sanal arkadaşınız var mı? Benim 2 ay önceden engelleye bir arkadaşım vardı Discord'ta peki ya sizin? Amacım özel hayatınızı ifşalamak değil sadece eğlence amaçlı.

Var. Ana hesabından çıkardı beni, yan hesabında ekliydim. Neden yazdım, canımlı falan konuştu 4 senelik arkadaşım. İnanamıyorum hala.

Yeni konular

Geri
Yukarı