Durduk yere engelleyen insanlar

Daha fazla  
Arkadaşlar şimdi benim bazı arkadaşlarım sınıftaki arkadaşlarım da dahil durduk yere Instagram'da ya takipten çıkıyor, ya takip falan etmiyor ya da durduk yere beni engelliyor. Bildiğin durduk yere. Bu tarz insanlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

Son düzenleme:
Ben bunların IQ seviyesinin normal yada normalin üstü olmadığını düşünüyorum. Bugünün liselileri bile bunları yapıyorsa gelecekteki liseliler acaba neler yapar neler? Gelecekteki liseliler kesin para uğruna arkadaşlıklarını bile sonlandırırlar. "1 milyon TL karşılığında arkadaşlığını sonlandırmak ister misin?" diye bir soru sorarsan kesin evet derler.

Ben bunların IQ seviyesinin normal yada normalin üstü olmadığını düşünüyorum. Bugünün liselileri bile bunları yapıyorsa gelecekteki liseliler acaba neler yapar neler? Gelecekteki liseliler kesin para uğruna arkadaşlıklarını bile sonlandırırlar. "1 milyon TL karşılığında arkadaşlığını sonlandırmak ister misin?" diye bir soru sorarsan kesin evet derler.
Suan bile 5-10 tl para için arkadaşlıgını sonlandıracak türlü türlü insan var ki ben cogunu gördüm. (bu arada 1 Milyon tl ye zaten evet derler ama eger 100-200 tl icin sorarlarsa ona'da evet derler ki bu daha kötü.)

Hiçbir şey düşünmem ve sallamam bile. Birisi durduk yere takipten çıkıyorsa ya da engel atıyorsa niye yapıyorsun diye de sormam. Bana basit bir açıklamayı çok gören birisiyle vakit kaybetmem, size de tavsiye ederim. Ona karşı da samimi davranmam, davranışlarıma dikkat ederim.

Özellikle kızlar sevgili yaptıktan sonra listesindeki erkekleri engelliyor. Amaç ne yıllardır çözemedim. Sanki çok meraklıyız :D Bir şey demeden engelleyen erkekse de boş adamdır zaten, çok takılma.

Ya saçma bir hikaye/gönderi paylaşmışsınızdır, ya da siz üzülmeyin diye o ana kadar takipten çıkmamıştır diye tahmin ediyorum.

Geri
Yukarı