Bir anda ortadan kaybolan veya durduk yere engelleyen sanal arkadaşınız var mı?

Şu ana kadar olmadıysa arkadaşlıklarınız sağlammış. Çok arkadaşım bir anda ortadan kayboldu, hiç bir şey demeden. Engellemediler bile.
Öyledirler, bu da biraz benden kaynaklı aslında. Sanalda da hayatta da arkadaşlarımı iyi seçmeye çalışırım, hassasım bu konuda biraz.

Var, hâlâ çok özlerim kendisini. Ama tam olarak beni engellememişti bir gün artık insanlarla konuşmak istemiyorum dedikten sonra Skype kullanmayı bırakmıştı. Kendisiyle aslında ortaokulda tanışmıştım ama o taşınınca sadece Skype'dan konuşarak oyun oynuyorduk ama bu olay olduktan sonra 1 kez bile yüzünü göremedim. Eğer biraz şansım olursa eski hocalarımın 1-2 tanesinde onun numarası hâlâ bulunuyor sanırım. Umarım yeniden bulabilirim eski dostumu.
Milyonda bir ihtimal de olsa belki Technopat üyesisindir Efe. Eski zamanlardaki gibi senle beraber skyblock oynamayı çok özledim. Eğer bu mesajı görürsen bana Discord üzerinden ulaşırsan çok sevinirim.
Genelde etiketim bu ikisinden biri oluyor:
Kerem Arslan#0001
Kerem Arslan#9882

Ben bir iki maç CS atıyorum arkadaşlarla sonra sıkıyor 1 ay sadece pes kariyer kasıyorum sonra yine CS giriyorum kısır döngüye girdim resmen.

Var, hâlâ çok özlerim kendisini. Ama tam olarak beni engellememişti bir gün artık insanlarla konuşmak istemiyorum dedikten sonra Skype kullanmayı bırakmıştı. Kendisiyle aslında ortaokulda tanışmıştım ama o taşınınca sadece Skype'dan konuşarak oyun oynuyorduk ama bu olay olduktan sonra 1 kez bile yüzünü göremedim. Eğer biraz şansım olursa eski hocalarımın 1-2 tanesinde onun numarası hâlâ bulunuyor sanırım. Umarım yeniden bulabilirim eski dostumu.
Milyonda bir ihtimal de olsa belki Technopat üyesisindir Efe. Eski zamanlardaki gibi senle beraber skyblock oynamayı çok özledim. Eğer bu mesajı görürsen bana Discord üzerinden ulaşırsan çok sevinirim.
Genelde etiketim bu ikisinden biri oluyor:
Kerem aslan#0001
Kerem aslan#9882

Umarım arkadaşını bulursun ve ölene kadar arkaşlığınız devam eder.

Bundan 3 yıl önce falan çok fazla Drakensang Online oynardım, o aralar çok akıllı ve olgun bir insan sayılmazdım. Oyunda tam hatırlamıyorum ama bir olay sonucu Rüzgar nickli birisine küfür etmiştim ve o da özür dilemişti karşılık vermek yerine. O an öyle kendimden utanmıştım ki tokat yemiştim adeta, sonra çok yakın arkadaş olmuştuk hep beraber oynardık, sözleşirdik yarın şu saatte girelim diye falan. Sonra ben bırakmak zorunda kaldım, geçen girip bir bakayım dedim tekrardan çevrimdışıydı normal olarak, insan hüzünleniyor genede. Eğer bunu olurda okursan arkadaşım, seninle boss kesmeyi özledim.

Bundan 3 yıl önce falan çok fazla drakensang Online oynardım, o aralar çok akıllı ve olgun bir insan sayılmazdım. Oyunda tam hatırlamıyorum ama bir olay sonucu rüzgar nickli birisine küfür etmiştim ve o da özür dilemişti karşılık vermek yerine. O an öyle şaşırmıştım ki tokat yemiştim adeta, sonra çok yakın arkadaş olmuştuk hep beraber oynardık, sözleşirdik yarın şu saatte girelim diye falan. Sonra ben bırakmak zorunda kaldım, geçen girip bir bakayım dedim tekrardan çevrimdışıydı normal olarak, insan hüzünleniyor genede. Eğer bunu olurda okursan arkadaşım, seninle boss kesmeyi özledim.

Çocuk terbiyeliymiş, keşke hâlâ öyle çocuklar olsa:(

Selamlar. Bir ara Technopat'ta değişik konular gördüm başlıktaki gibi ve ben de açmaya karar verdim. Hiç bir anda ortadan kaybolan veya sizi boş yere engelleyen değişik şeyler yapan sanal arkadaşınız var mı? Benim 2 ay önceden engelleye bir arkadaşım vardı Discord'ta peki ya sizin? Amacım özel hayatınızı ifşalamak değil sadece eğlence amaçlı.
Olmadı, ancak bunu yapan kişi benim. Zaman geçirmek istemediğim türde bir insanı arkadaş edindiysem geçmişimde ve şu anda beraber olmak istemediğim bir insansa şayet, bana kötü geldiğini düşündüğüm insanları tamamen siliyorum hayattan. Sanki hiç tanımamışım gibi. Ne muhattap oluyorum başkasıyla ne de o benle muhattap oluyor. Çok güzel vallahi.

Yeni konular

Geri
Yukarı