Bir ay sonra yeni laptoplar gelir mi?

3050 1660 Ti'a denk DLSS ve RTX için alınabilir ekstradan sadece.

3050 95W ise evet, 80W ve altında ise değil, 3050 Ti 95W dahi çoğu yerde bottleneck yapıyor VRAM kaynaklı. VRAM istemediği zaman 2060a dahi yetişen 3050 Ti 95W, VRAM miktarı 4 GB'ı geçince 1660'ın gerisine düşmekte.

Link atar mısın şimdi baktım bulamadım ve iade kampanyası nasıl oluyor ?
Ürün bu

16'ya 512 modeli de var ancak 1K pahalı.

İade kampanyası ise; HP'ye başvurup eski bir HP laptopum var yeni cihaz alacağım diyorsun. Senden cihazın seri numarası ve görsellerini istiyorlar. Onaylandıktan sonra yeni cihazı alıp fatura vs. gönderiyorsun ve 480 TL para iadesi yapıyorlar.

Eğer eski HP cihaz bulamazsan ben almayı düşündüğümde araştırdığımda 100-200 TL civarına bulan insanlar var bu bilgileri.

PS: Eski cihazı istemiyorlar, sadece bilgileri yolluyorsun.

Yeni teknoloji diye düşündüm RTX 3050'yi.

Bu cihazların oyun oynamadan sadece kodlama yapmak için kullanmakta şarjları ne kadar gider ?
Kimi modellerde harici ekran kartını tamamen devre dışı bırakabiliyorsun ki bu da inanılmaz pil ömrü demek. Bir Technopat inceleme videosunda görmüştüm. Yanlış hatırlamıyorsam Asus bir modeldi, bulursam atarım.

Kimi modellerde harici ekran kartını tamamen devre dışı bırakabiliyorsun ki bu da inanılmaz pil ömrü demek. Bir Technopat inceleme videosunda görmüştüm. Yanlış hatırlamıyorsam Asus bir modeldi, bulursam atarım.
Bende 3050'li Rog Strix var. Dediğiniz olayı yaptığımda 56Wh pilden 9 saate yakın pil ömrü alıyorum.

Bunun 3060'lı versiyonunda pil 90Wh. Onda nasıldır düşünemiyorum.

Bahsettiğiniz model Asus Tuf Dash F15 bu arada.

Arkadaşlar Ryzen 5 4600H işlemcili laptop nasıldır ?
Bende 3050'li Rog Strix var. Dediğiniz olayı yaptığımda 56Wh pilden 9 saate yakın pil ömrü alıyorum.

Bunun 3060'lı versiyonunda pil 90Wh. Onda nasıldır düşünemiyorum.

Bahsettiğiniz model Asus Tuf Dash F15 bu arada.
Bu olayı gerçekleştirebilir miyim bu işlemciyle ? Ekran kartını oyun oynayacagım zaman aktif edip oynamak falan her laptop da oluyor mu ?

Son düzenleme:
Ürün bu

16'ya 512 modeli de var ancak 1K pahalı.

İade kampanyası ise; HP'ye başvurup eski bir HP laptopum var yeni cihaz alacağım diyorsun. Senden cihazın seri numarası ve görsellerini istiyorlar. Onaylandıktan sonra yeni cihazı alıp fatura vs. gönderiyorsun ve 480 TL para iadesi yapıyorlar.

Eğer eski HP cihaz bulamazsan ben almayı düşündüğümde araştırdığımda 100-200 TL civarına bulan insanlar var bu bilgileri.

PS: Eski cihazı istemiyorlar, sadece bilgileri yolluyorsun.
Hocam çok güzel bilgisayar ama ekranı 60 Hz ve onu da geçtim çok ama çok büyük bir wobbling sorunu var. Yabancı bir kanalda gördüm, tavana asılı vantilatör yavaşça dönerken bile ekran sallanıyor. Linki bırakıyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam çok güzel bilgisayar ama ekranı 60 Hz ve onu da geçtim çok ama çok büyük bir wobbling sorunu var. Yabancı bir kanalda gördüm, tavana asılı vantilatör yavaşça dönerken bile ekran sallanıyor. Linki bırakıyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Çok daha yüksek rüzgara veya bir enerjiye maruz kaldığında ise ekran öyle böyle sallanmıyor.

Arkadaşlar Ryzen 5 4600H işlemcili laptop nasıldır ?

Bu olayı gerçekleştirebilir miyim bu işlemciyle ? Ekran kartını oyun oynayacagım zaman aktif edip oynamak falan her laptop da oluyor mu ?
Her laptop kısmını bilemiyorum. Asus cihazlarda yapılabiliyor bu. Gerçekten pil süresine önemli bir etkisi oluyor. Sizin kullanım amacınız oyun ve aynı zamanda uzun şarj süresi midir? Bu arada Asus'un bazı TUF ve Strix modellerinde Type-C üzerinden şarj imkanı da var. Benim 100W Gan Type-C adaptörüm var, Asus'un 200W adaptörüne göre oldukça küçük ve hafif. Onu alarak dışarı çıkıyorum. 100W ile şarj ederken çoğu oyunu da 60 Karede oynatabiliyor cihaz.

Şarj durumu önemliyse bu gibi etkenlere dikkat edebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı