Bir bardak koktekyle 150 TL verilir mi?

@Tunahan82 @MehmetA01 10 lirayı temsili olarak yazdığımı açıklamak zorunda bıraktığınız için tebrik ediyorum. 3 kuruşluk yazsaydım onu da ciddiye alacaktınız sanırım.
Sonuç olarak o kokteyli evde içsen muhtemelen 30 TL falan tutardı. Mekanda pahalı olacak tabii de 150 TL fazla. Sana da fazla gelmiş ki konusunu açmışsın. Neyi savunduğunun farkında değilsin.

Bak, o zaman biz evde yemek yapalım evde kokteyl içelim evde yaşayalım sosyalleşmeyelim. Evde çürüyüp gidelim. Adam zaten her gün gidip 150 lira vereceğim dememiş ki.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bak o zaman biz evde yemek yapalım, evde kokteyl içelim, evde yaşayalım, sosyalleşmeyelim, evde çürüyüp gidelim. Adam zaten her gün gidip 150 lira vereceğim dememiş ki.
''Mekanda pahalı olacak tabii de 150 TL fazla.'' yazmışım oraya. Her mekanda bu fiyat yok anlamını çıkartmanı beklemiştim de okuduğunu anlayamayan bir bireysin işte.

Ben 150 tl yi fazla bulduğumu söyledim ama sende tabiri caizse vur dedik parçaladın yani 10tl yi temsili olarak yazmışmış(R). Neyse artık uzatmanın manası yok bence Norman bey, Ha bu arada -30 tl falan- tutacak bir kokteyl biliyorsanız keşke yazsaydınız çok makbule geçerdi hayır tiner fotoğrafı atmayın ama sakın:D

Bak, o zaman biz evde yemek yapalım evde kokteyl içelim evde yaşayalım sosyalleşmeyelim. Evde çürüyüp gidelim. Adam zaten her gün gidip 150 lira vereceğim dememiş ki.
Sosyalleşmeyle 150 liralık kokteylin ne ilgisi var peki? Sosyalleşmek için illa ki alkol gerekiyorsa gider ucuzundan alırsın, ne gerek var bir bardak tatsız şeye 150 lira vermeye?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Video 2 ay önce çekilmiş, 22 TL tutmuş. Kullandıkları cin de pahalı bir cin. @MehmetA01

Sosyalleşmeyle 150 liralık kokteylin ne ilgisi var peki? Sosyalleşmek için illa ki alkol gerekiyorsa gider ucuzundan alırsın, ne gerek var bir bardak tatsız şeye 150 lira vermeye?
İçtiği şey de ucuz. Mekanda oturma parası veriyor sadece. Gidip farklı bir mekana otursa aynı şeyi daha ucuza da içer. Anlamak istemiyor ama.

Alkolü örnek olarak göstermiştim aslında "evde iç" demesini eleştirdim 150 lira olması da normal değil ama siyasete girecek biraz oraya hiç girmiyorum örneğin arkadaşlarınlasın diyelim 150 lira olunca kanka gidelim evde içelim mi dicen diyorum ki her gün gidip almazsın tamam ama örneğin ayda bir olacak şekilde gidip içmenin zararı ne ki.

Alkolü örnek olarak göstermiştim aslında "evde iç" demesini eleştirdim 150 lira olması da normal değil ama siyasete girecek biraz oraya hiç girmiyorum örneğin arkadaşlarınlasın diyelim 150 lira olunca kanka gidelim evde içelim mi dicen diyorum ki her gün gidip almazsın tamam ama örneğin ayda bir olacak şekilde gidip içmenin zararı ne ki.
Bende sana katılıyorum kardeşim birde normana kardeşimin bilmediği çok şey var

@Tunahan82 Nusret'te et 700 TL diye etin kilosu 700 TL olmuyor. Eti gene dışarda ye, kazık fiyatlara sahip olmayan bir lokantada ye. Nusret'teki et fiyatına bakıp da AKP'li dayıları göstermek çok boş iş.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Video 2 ay önce çekilmiş, 22 TL tutmuş. Kullandıkları cin de pahalı bir cin. @MehmetA01

İçtiği şey de ucuz. Mekanda oturma parası veriyor sadece. Gidip farklı bir mekana otursa aynı şeyi daha ucuza da içer. Anlamak istemiyor ama.
London cinin güncel fiyatı 500 tl evde yapsan bile 22 tl ye gelmez lakaluka yapmışlar videoda bence

London cinin güncel fiyatı 500 tl evde azar azar kullanıp yapsan bile 22 tl ye gelmez lakaluka yapmışlar videoda bence üstelik yok mu bunun bir orta yolu şurda 70 tl ye kokteyl var diyebilirdin 500 tl verip bir de evde uğraşacağıma..

Geri
Yukarı