Bir bardak koktekyle 150 TL verilir mi?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Video 2 ay önce çekilmiş, 22 TL tutmuş. Kullandıkları cin de pahalı bir cin. @MehmetA01

İçtiği şey de ucuz. Mekanda oturma parası veriyor sadece. Gidip farklı bir mekana otursa aynı şeyi daha ucuza da içer. Anlamak istemiyor ama.
3 ay önce çekilmiş* Videoda harcadıkları maliyeti hesaplamış sen gidip marketten yarısını alıp yarı fiyatına alamazsın harcadığın paraya bak ve orda harcadıkları para ortalama 50 lira falan oluyor 3 ay önce çekildiğine bakarsak minimum 100-120 lira falan tutar 30 lira için mi bu kadar şey? Ucuz kokteyl diye aratıp çıkan ilk videoyu atmışsın savunmaya çalışma.

Nerede oturduğuna göre değişir fiyatlar Kadıköy'de bir ton ucuz mekan var 150 değil de 70 80 TL'ye güzel kokteyller alabilirsin. Ki ben 1-3 ay önce mi ne gin toniğe 35 lira verdim Woodstock adlı mekanda ama içinde sadece cin ve tonik var ekstra meyvesi falan yoktu. Yani demek istediğim şey fiyatları mekandan mekana yerden yere değişir. Tarabyada olan mekanla Kadıköy'deki mekan bir olmaz yani.

3 ay önce çekilmiş* Videoda harcadıkları maliyeti hesaplamış sen gidip marketten yarısını alıp yarı fiyatına alamazsın harcadığın paraya bak ve orda harcadıkları para ortalama 50 lira falan oluyor 3 ay önce çekildiğine bakarsak minimum 100-120 lira falan tutar 30 lira için mi bu kadar şey? Ucuz kokteyl diye aratıp çıkan ilk videoyu atmışsın savunmaya çalışma.
Kesinlikle katılıyorum sana hocam bir de 50 demişsin ama az demişsin ciddi ciddi fiyatı 500i aşıyor bu senin normanın kafa güzel galiba .D

Geri
Yukarı