Bir bayan bir erkekte ne arar ?

Lise yıllarında çevresi olan, daha çok okulun kabadayısı kesilmiş erkeklerden hoşlanırlar. Nedeni ise, kendilerini güvende sanmaları. Muhabbeti iyi olan, daha doğrusu çocuksu davranmayan kişileri de beğenirler. Kendisini kızlara karşı güçlü, kuvvetli göstermek için oraya buraya sataşan adamlar da var, tam dayaklık. :)Ben kızları lise yıllarında bu halde görüyorum. İlerisini bilemem.

Bu tür erkekler yüzünden ilerde seri katil olmaya karar verdim.:D

Lise yıllarında öyleler ama o erkeklerden hiç bir şey olmayacaktır ileride. Şuan baba parasıyla geçiniyorlar. Sınıfta başarıları hiç bir şekilde olmadığı için iyi bir üniv. giremeyecekler bu yüzdende iyi bir iş sahibi olamayacaklar. Lise bitsin rahatlarız problem yok.

"Erkek güzeli sever, kızların ise sevdikleri güzeldir."

Olay lise çağlarına dönmüş ancak her zaman kişiden kişiye değişir. Bütün kızlar aynı özellikte birini isteyemez ki.

Kimisi olgun davranandan, kimisi çocuklardan, kimi güven verenden, kimi yardım edenden, kimi yalan söylemediği için sever, kimi yakışıklı olduğu için, kimi gezmek,tozmak,eğlenmek için sever, kimi beraber uyumak için, kimi çok konuşanı sever, kimi ağır olanı.
Kimisi de hepsini bir arada, hepsinden az az ister. Hepsi aynı değildir, bu yüzden nolursa olsun sevdiğiniz kişiyi tanıma fırsatını kendinize tanıyın. Çekinmeyin.

Eğer ilişkiyi eğlenmek için değil de, ciddi düşünürseniz, nolursa olsun yalan söylemeyin o zaman kazanan siz olursunuz.

Gece gece çok derin oldu. :)

Ayrıca, 22-24 yaşına kadar böyle şeyleri dert etmeyin. En doğru insan dediğiniz kişi bile, aslında hiç olmaması gereken birisi olabilir ve, en olamayacağını düşündüğünüz insan, sizin merkeziniz ve doğru eşiniz olabilir.

Hayatı güzel kılan da böyle sürprizlerle dolu olmasıdır der konuyu bağlarım :)

İlk olarak giyinişe bakar kadın. Çünkü giyiniş insanın nasıl biri olduğunu gösterir. Paradan önce evin ve araban olacak. Zaten varsa kaynar. :) Birde kılıbık olmayacaksın. Kızlara yüz verirsen tepene biner. Ama sert olursan hiç bir zaman senden vazgeçemez.

Muhabbeti iyi olan, daha doğrusu çocuksu davranmayan kişileri de beğenirler.

Bizim kızlarda bir sorun var. Sınıfta 9 erkek var ciddi olabilen tek kişi benim diğerleri hala çocuk gibi. Ama bende de tip yok. Hep diğerlerine bakıyorlar. :mad:

Biz yakışıklılığa bakmayız. Farklı kişilere, farklı görünen kişilere bakarız. Mesela, 4 arkadaş yolda yürürken içlerinden biri şaka yapar, hepsi yarılırcasına güler. Aralarında o sadece gülümseyen biri dikkat çeker.

Yok öyle bir şey. Ben istemediğim halde farklı olan birisiyim. Ama yine sıradan olanlara gidiyorlar. Tipe de çok bakıyorlar. Diğer kızlarla konuşurken "benim sevgilim daha yakışıklı" diye tartıştıkları oluyor.

Hayat içerisinde; Bol para, araba, hediye ve romantizm ararlar. Yatakta; Üstün performans, tatmin edicilik ararlar :). Paran yoksa; Karizma ve espri ararlar. Arar da ararlar yani. En iyisi Alman kızları :). Sadece yabancı erkek ararlar. Para, karizma ve araba oralarda önemli değil. Bizim ülkenin kızları ceplerine bakarlar sadece. Bu yüzden de bizim ülkedeki kadınları anlamak imkansızdır :).

Valla bunu bizzat bir kız yazmıştı.
Biz yakışıklılığa bakmayız. Farklı kişilere, farklı görünen kişilere bakarız. Mesela, 4 arkadaş yolda yürürken içlerinden biri şaka yapar, hepsi yarılırcasına güler. Aralarında o sadece gülümseyen biri dikkat çeker.
Hatta bazen erkek arkadaşlarımız hiç yakışıklı değiller diye gırgırına konuşuruz.
Daha çok şeyler vardı. Eğer o konuyu bulursam paylaşırım...
Hocam cok dogru ve guzel yazmissiniz. :)

Bizim kızlarda bir sorun var. Sınıfta 9 erkek var ciddi olabilen tek kişi benim diğerleri hala çocuk gibi. Ama bende de tip yok. Hep diğerlerine bakıyorlar. :mad:

Yok öyle bir şey. Ben istemediğim halde farklı olan birisiyim. Ama yine sıradan olanlara gidiyorlar. Tipe de çok bakıyorlar. Diğer kızlarla konuşurken "benim sevgilim daha yakışıklı" diye tartıştıkları oluyor.
Onlar on yargili insanlar dostum. Ben 13 yasindayim ama 15-16 yasindaki cocuklardan, daha ciddi takiliyoru.m En azindan gercek hayatta. Kisaca takma o gereksizleri. :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı