Bir erkekte 180 cm boy nasıl?

İyi
1695378273983.png

Şu tiplerle kafayı yormayın

Türkiye ortalaması 1.75 desek ortalamanın üstünde, gayet ideal bir boy. Benim boyum 1.84, uzun hissettiğim de oluyor kısa hissettiğim de oluyor ortamdan ortama değişiyor. Ama en sinir olduğum konu 1.55-1.60 yer elması kızların 1.70-1.80 boy erkek erkek değildir, 1.90+ şart demeleri. Yeni neslin çoğu bu kafada.

1.80m Türkiye ortalamasının üstünde, Hollanda ortalamasının altında. Boy şartı aranan çoğu yere yeterli.

Ayrıca gençler bilginiz olsun boy sadece Arap ve Türk toplumunda sosyal olarak önemli bir etken. Yurt dışında sadece sevgili muhabbetlerini etkiliyor, hatta onu bile etkilemiyor. Diğer türlü kimse boyuna veya kullandığın telefona bakmıyor.

Yukarıdaki arkadaşa katılıyorum bu tamamen orta doğu halklarının çürük olmasından kaynaklanıyor. Gelişememiş insanların söylemlerine bakmayın.

1.80m Türkiye ortalamasının üstünde, Hollanda ortalamasının altında. Boy şartı aranan çoğu yere yeterli.

Ayrıca gençler bilginiz olsun boy sadece Arap ve Türk toplumunda sosyal olarak önemli bir etken. Yurt dışında sadece sevgili muhabbetlerini etkiliyor, hatta onu bile etkilemiyor. Diğer türlü kimse boyuna veya kullandığın telefona bakmıyor.

Yukarıdaki arkadaşa katılıyorum bu tamamen orta doğu halklarının çürük olmasından kaynaklanıyor. Gelişememiş insanların söylemlerine bakmayın.
Aslında yurtdışında da var bunlardan az da değiller ama Türkiye gibi ülkelerde daha fazla dediğin gibi.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aslında yurtdışında da var bunlardan az da değiller ama Türkiye gibi ülkelerde daha fazla dediğin gibi.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bahse konu olan videodaki cogu kadin SJW dedigimiz olusumun parcasi. Amerika'da belki olabilir ama Avrupa'da ozellikle kiz sayisinin erkek sayisindan orantisiz fazla oldugu ulkelerde bu soylem sosyal medya akimi olmaktan oteye gidemez.

Dedigim gibi Amerika'da bile nadir bir olay bu.

Yeni konular

Geri
Yukarı