Bir bilgisayar alacağım hangisi daha iyi olur?

muharrem189

Centipat
Selamın aleyküm gençler bir bilgisayar alacağımda. Kararsız kaldım iki bilgisayar arasında, hangsi daha iyi?

Linkler;

Diğer bilgisayar da bu:

Son düzenleyen: Moderatör:
Peki ne yapayım? 1200 TL'lik bir sistem toplayabilir miyim? Yardım edebilir misiniz? Fena bir şey istemiyorum. Normal bir şey ev içindir. Yani oyun iki tane tek oynanır bir Zula bir PUBG bu kadar.

Peki ne yapayım? 1200 TL'lik bir sistem toplayabilir miyim? Yardım edebilir misiniz? Fena bir şey istemiyorum. Normal bir şey ev içindir. Yani oyun iki tane tek oynanır bir Zula bir PUBG bu kadar.

PUBG mobilemi oynamak istiyorsunuz? Sistemde ekran kartı yok bu yüzden neredeyse hiçbir oyunu oynayamazsın. Toplam bin TL monitörlü PC var ve ilgilenirsen satabilirim sana.

Ryzen 2200g üzerine bi sistem bulabilirseniz onu tavsiye edebilirim olmadı 2.ele yönelin bu fiyat aralığına bulması çok zor, buna bi bakabilirsiniz.

Ryzen 2200G üzerine bir sistem bulabilirseniz onu tavsiye edebilirim olmadı 2.ele yönelin bu fiyat aralığına bulması çok zor, buna bir bakabilirsiniz.

Güzel ama ben hala öğrenciyim pahalı geldi. Normal bir şey istiyorum.

PUBG mobilemi oynamak istiyorsunuz? Sistemde ekran kartı yok bu yüzden neredeyse hiçbir oyunu oynayamazsın. Toplam bin TL monitörlü PC var ve ilgilenirsen satabilirim sana.

Monitör hesaplama o var bende.

Özellikleri nelerdir söyleyebilir misin ben alırım senden nasıl ulaşırım sana.

Özellikleri burada yazıyor. İnstagram varsa adını alabilir miyim?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı