Bir bilgisayara 5000 TL’den fazla vermek

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
HD7700 LOL, CSGO gibi oyunları rahatlıkla oynatır.

Nereye kadar ama? yeni çıkan oyunları görünce çöpe atıp yakasın gelicek makinayı. Minimum 1080p Ultra oynamak için bile (MSAA, agu bugu her şey) 2070 & XT5700 alman gerekiyor. Onlar zaten 3.5k. İşlemci lazım 1.2k desek bitti para. Beynimi ssd olarak kullansam depo sorunu çözülür. Kasa gerek yok. PSU falan kaldı.. 😅

Oynamak var oynamak var. Ultra hastalığın yoksa oynarsın. Exodus'u oynayamadım hala. 3.5 gibi bir sisteme hangi kartı seçiyorsunuz?
Metro Exodus RX580 ve R5 2600 ile Ultra ayarlarda yaklaşık 60 fps değerlerinde oynanabiliyor.
Benim 2560X1440 çözünürlükte, olabilecek en yüksek detaylarda ve mümkünse 100 FPS üstü oynama fantezim var. Keyfimin kahyası mısın?
Aynen kardeşim devam et bir oyun için 10 bin tl vermeye.

Aynen kardeşim devam et bir oyun için 10 bin TL vermeye.
Milletin yapacağı şeye karar vermek sana mı düşüyor? İstersem gider SLI yaparım RTX 2080 Ti kartımı, sana mı soracağım?

İnanır mısın bir de üstüne 300-400 TL verip oyun alıyorum. 2020 Türkiyesinde emek hırsızlığı da yapmıyorum, çok ayıplanacak bir şey.

Son düzenleme:
Değil mi? İş için 2070 Super alalım ve yanına da işlemci ekleyelim. Ne kadar oldu? 8000 TL...
Bu adam çok haklı. Bütün cevaplar bu yola çıkıyor. Kimse kimseyi kandırmasın. 3000 TL ile sıfır alacaksan APU sistem alırsın. Low ayarlarda oynarsan yeter tabii. Ancak millet bizim kadar çalışıp, hatta daha az çalışıp bizden daha iyi bir sistem alabiliyorsa sorun ülke ekonomisindedir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı