Bir bilgisayara 5000 TL’den fazla vermek

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Aslında senin parana bağlı, ne kadar zenginsen o kadar iyisini alırsın.
Sanane dostum isteyen verir çok boş yapmışsın mesela ben CS:GO için 5700XT ve R5 3600 aldım yanına da 280Hz.

Ohhh, oyunlar akıyordur maşallah.

Konuyu açan arkadaşı görünce aklıma 2 şey geldi;
-İnsan elde edemediği şeyi kötülermiş.
-Birde konuyu bulamam ama YouTube'da videosu vardı, bir çocuk İtopya'ya laf atıp ölümüne İzoly PC'yi savunuyordu.
Birisi hayrına videoyu bulsun da atsın lütfen, birazcık gülelim😀

🤣

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Edit: itopya'ya sövdüğü video bu:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

"yutubırlar" "ritieks" kartlarla çok sıkıntılar yaşıyormuş arkadaş ondan izoly almış şimdi kafası rahat.

Son düzenleme:
Kişinin gelirine göre değişen bir düşünce. Şayet bana da 5000TL üzeri vermek çok fazla gelir fakat elimde o kadar para olsa ve PC dışında ihtiyacım olan başka bir şey olmasa parayı PC'ye yatırırım.

İnsanlar oyunlara bağımlı olduğu için en iyisini almak istiyor.

🤣

Edit: itopya'ya sövdüğü video bu:

"yutubırlar" "ritieks" kartlarla çok sıkıntılar yaşıyormuş arkadaş ondan izoly almış şimdi kafası rahat.
Evet hocam bu ikinci videoydu, ne gülmüştüm yaa🤣

Arkadaşlar isterseniz 5 Bin isterseniz 10 Bin TL verin, siz mutlu olacaksanız istediğiniz kadar para verebilirsiniz benim gibi başı boş insanlara hiç kafa yormayın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı