Bir bilgisayara birden fazla HDD takmak

TarikMert20

Centipat
Daha fazla  
Merhabalar herkese, iyi bayramlar diliyorum. Ben kasama 3 adet harddisk bağlamak istiyorum. Benim için hayati önem taşıyor ama bilgisayarımda sadece 2 tane 3.5 inç bölüm var. Aldığım diskler 3 tane ve 3.5 inç bir tane hard disk. Bu yüzden artıyor. Bu harddiski bilgisayarıma nasıl bağlarım? SATA USB dönüştürücü kablolar falan var ama onlar bana sağlıklı gelmedi. Zaten birçok insanda pek beğenmemiş saygılar sevgiler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar herkese, iyi bayramlar diliyorum. Ben kasama 3 adet hard disk bağlamak istiyorum. Benim için hayati önem taşıyor ama bilgisayarımda sadece 2 tane 3.5 inç bölüm var. Aldığım diskler 3 tane ve 3.5 inç bir tane hard disk. Bu yüzden artıyor. Bu hard diski bilgisayarıma nasıl bağlarım? SATA USB dönüştürücü kablolar falan var ama onlar bana sağlıklı gelmedi. Zaten birçok insanda pek beğenmemiş saygılar sevgiler.

Kaç SATA girişi var anakartta?

Eğer yeterli SATA girişi varsa takabilirsiniz fakat vidalayamazsınız. Bilgisayarın sarsılmayacağına eminseniz öyle de kullanabilirsiniz.

Bilgisayarın sarsılmaması derken? Hocam bu arada bende frizby FC9u mu ne mesh panel 600W PSU'lu kasa var onda kaç SATA kablosu vardır ben bilmiyorum iyi günler dilerm.

Bilgisayarın sarsılmaması derken? Hocam bu arada bende frizby FC9u mu ne mesh panel 600W PSU'lu kasa var onda kaç SATA kablosu vardır ben bilmiyorum iyi günler dilerm.
SATA girişi vardır da eğer vidalamadan kullanırken kasa darbe alır veya devrilirse HDD bozulabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı