Bir Bilgisayara Yapılacak En Büyük Kötülük

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
512 MB ekran kartlı sisteme CP kurmak. Bunu deneyeceğim.

Vakit kaybı olacaktır. GT 420 2 GB ile oyun açılmıyor, GT 710 2 GB ile de 1 FPS veriyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bir sürü antivirüs indirerek aynı anda gelişmiş ayarlarda tam tarama yaparken Chrome'da 35 sekme açıp 3 tane oyun açmak aslında daha kötüleri de var ama onlar direk bilgisayarı bozuyor bu süründürüyor.

Son düzenleme:
Anıyla anlatıyım ben eski bilgisayarıma NFS most wanted 2012 yi yükledim oyun kasıyordu abimin arkadaşı sil oyunu dedi ben silmedim ve oynamaya devam ettim sabah bilgisayarımı açtığımda ekran kartı yanmıştı

Arkadaşlar virüsler, zararlı yazılımlar falan bilgisayara fazla zarar vermek. En fazla ekran kartınızı eskitir. Tek formatlık iş. Bilinçli olarak MEMZ deneyi yapmıştım Windows 8.1'de, oradan biliyorum.

Bütün bunları yapmak.

Bütün bunları yapmak.

Onlar çok basit bana göre bu daha kötü gelir.

Bir sürü antivirüs indirerek aynı anda gelişmiş ayarlarda tam tarama yaparken Chrome'da 35 sekme açıp 3 tane oyun açmak aslında daha kötüleri de var ama onlar direk bilgisayarı bozuyor bu süründürüyor.

Anakartı çekiçle kır ekran kartına doğal suyu dök işlemci soketin izerine sucuk yapıştır.

Oyun bilgisayarı toplayıp oyun oynamamak:)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı