Bir bilgisayarı 15 sene kullanmak

Parçalarınızı aldıklarınızda kullanma kılavuzunda ortalama kaç sene götüreceği yazacaktır eski Athlon sistemimin bilgisinde 9 sene yazıyordu ama 11 sene götürdü.

10 yıllık bilgisayarım vardı. Oyun oynatmıyordu doğal olarak ama gayet seri sitelerde dolaşabiliyor istediğim programları kullanabiliyordum. Anakartı yandı. Yeni bilgisayar aldım iyi kötü. Ekran kartı biraz kötü ama piyasa malum. Üniversiteyede götürürüm diye laptop aldım. Hiç memnun değilim. Parasını hak etmiyor. Son zamanlarda çıkmış bazı oyunlarda 30 FPS takılacaz artık. Buna da şükür tabii.

Arkadaşlar merhaba, acaba bir bilgisayarı 15 sene kullanırsak ne olur ve bilgisayarlarınız kaç senelik?

Bunu 1 ay önce aldım eğer bir ay önce aynı soruyu sorsaydın kullandığım bilgisayarın tam 10. senesi içerisindeydi açıkçası elimden geldiğince açmıyordum birçok sorunu vardı ve bir hayli eskiydi.

Eski Pc'yi 6 yıl kullandım en sonunda ekran kartı yandı. Şimdikini alalı 2 3 ay oluyor.
Yeni bilgisayar aldım iyi kötü. Ekran kartı biraz kötü ama piyasa malum. Üniversiteyede götürürüm diye laptop aldım. Hiç memnun değilim. Parasını hak etmiyor.
Hocam oyun içinmi yoksa ders yazılım içinmi?

Yeni konular

Geri
Yukarı