Bir buçuk aylık dişi kedi sahiplenildiğinde ne yapılması gerekir?

Çok teşekkür ederim umarım oturma odasını sever çünkü günümüzün çoğunluğu orada geçiyor ve kum kabını başka odaya koyacağız yani kullanmadığımız odaya orada çok vakit geçirmez değil mi? İşini görse yeterli çünkü o odayı hiç kullanmıyoruz. Ve tuvalet kapısını kapalı tutacağız girmesine izin vermeyeceğiz çünkü onun için tehlikeli olabilir yine de tuvaletini yapmasında bir sorun olur mu? Zaten tuvalet eğitimi var diyor.
Belli bir süre tuvalet kapısını kapalı tutun. Biraz büyüdükten sonra kendi bile açabilir. Benim kedim kapalı kapıları açabiliyor. :) Kediler sosyal canlılar, siz neredeyseniz genelde orda olurlar. Hatta bazı durumlarda bir kişinin diğer kişilerle farklı odada olmasına bile kızıp onun da aynı odaya gelmesini isteyebiliyor bazıları. İlk geldiği zamanlar fazla üstüne gelip stres olmasına sebep olmayın sonrasında o sosyalliği ile sizi mutlu eder.

Belli bir süre tuvalet kapısını kapalı tutun. Biraz büyüdükten sonra kendi bile açabilir. Benim kedim kapalı kapıları açabiliyor. :) Kediler sosyal canlılar, siz neredeyseniz genelde orda olurlar. Hatta bazı durumlarda bir kişinin diğer kişilerle farklı odada olmasına bile kızıp onun da aynı odaya gelmesini isteyebiliyor bazıları. İlk geldiği zamanlar fazla üstüne gelip stres olmasına sebep olmayın sonrasında o sosyalliği ile sizi mutlu eder.
Teşekkür ederim yarın olması için sabırsızlanmaya başladım 😍.

Yeni konular

Geri
Yukarı