Bir çift beretta ederi nedir?

Onurcan52

Picopat
Daha fazla  
Dostlar ben bugün çift beretta asil yoldaşlar az aşınmış aldım. Normalde Steam'de bunların fiyatı 41 lirayken 68 lira verdim. Fakat floatı çok iyiydi.
Az aşınmış:0.07-.0.15 en düşüğü daha değerli oluyor.
Sizce kazıklanmış mıyım yoksa güzel float bulmuşken iyi mi kapmışım?
(Benim aldığım 0.08 di)

Soru sormuşsun cevap vermişler istersen milyoner ol. İyi float demek o kategorinin en iyisi anlamına gelir yani 0.070000 diye gider siz düşük float diye gereksiz fazla para vermişsiniz.

Arkadaşlar ben okul + staja gidiyorum öyle 20-25 liralık rakamlar bana koymuyor açıkçası. Peki fiyatı güzel olmayabilir az aşınmışa göre iyi bir float mı?

Olay 20-25 liranın koyup koymaması değil. Skin 45 TL ise, sen 68 TL verdiysen ederinden %50 daha fazla vermişsin demektir. 10 bin liralık skine 15 bin TL vermekle aynı mantık. Az aşınmışa göre iyi float zaten ancak ederinden %50 fazla vermeye değecek bir şey değil.

asil yoldas.png

Olay 20-25 liranın koyup koymaması değil. Skin 45 TL ise, sen 68 TL verdiysen ederinden %50 daha fazla vermişsin demektir. 10 bin liralık skine 15 bin TL vermekle aynı mantık. Az aşınmışa göre iyi float zaten ancak ederinden %50 fazla vermeye değecek bir şey değil.

Eki Görüntüle 1980478
doğru diyorsun kanka neyse yaptık bi hata arkadaşlar umarım böyle böyle tecrübe kazanıp hatalı satın alış yapmıycam ama ek olarak size bişey sorcam şuan awp ölüm görevde kullanılmış 0.16 55 lira iyimidir?

Ürünü en düşük fiyattan en iyi floata almaya çalışın gerekirse 1 hafta bekleyin illa karşınıza çıkacaktır. AK-47 | Point Disarray aldım 0.16 float 320₺ ödedim (en düşük fiyat) hem de diğer floatlar en az 0.2'den başlıyorken.

Ürünü en düşük fiyattan en iyi floata almaya çalışın gerekirse 1 hafta bekleyin illa karşınıza çıkacaktır. AK-47 | Point Disarray aldım 0.16 float 320₺ ödedim (en düşük fiyat) hem de diğer floatlar en az 0.2'den başlıyorken.
knk awp ölüm field tesdet 0.16 55 lira iyimi bide bu steamdeki eşyaların floatına oyuna girmeden nası bakarız

Geri
Yukarı